Новини з 1996 року

Як заробляють на жителях? Комунальне підприємство «Кременчукінвест» та бізнес зі шлюбом за добу

Олександр Курилов 06 вересня 2019 14:31 253 0

Міський голова Віталій Малецький, який сьогодні перебуває у відпустці, придумав новий спосіб із розведення в місті ще більше чиновників, кількість яких залежала раніше від спроможності міського бюджету.

І зміст новини тут – надалі цих чиновників утримуватимуть самі жителі Кременчука, яким втюхуватимуть надмірну оплату за послуги.

Перший приклад у цій справі успішно втілено в життя.

Мова про комунальне підприємство «Кременчукінвест», у якому через відсутність результатів своєї роботи – інвестицій для розвитку економіки міста - змінили свою назву на «Інститут розвитку Кременчука».

І нова ініціатива цього «Інституту», де навіть не спромоглися перекладати свої новини англійською, - стягнення коштів на рахунки підприємства за послугу «Шлюб за добу».

Які саме послуги при цьому надаються – молоді люди, які вирішили побратися, не цікавляться, але за цей шлюб комунальному інвестиційному підприємству «Інститут розвитку Кременчука» стягує по 705 гривень ( всього вартість такого шлюбу  -  1894 гривні) при цьому не даючи людям нічого натомість. Нічого – від слова взагалі.

Як розповіли в міськвиконкомі, якщо ця справа буде успішною, то, ймовірно, в комунальному підприємстві також візьмуться за вирішення всіх інших життєвих питань за короткі терміни – одну добу. Й слід так розуміти, що попереду ще – освіта за добу, пенсія за добу, відпочинок за добу й таке інше.

Про що слід додати – такого прикладу з 705 гривнями, які потрібно платити за невідомо яку послугу комунальникам при оформленні шлюбу за добу, в жодному місті України більше немає.

І тут слід віддати належне нашому міському голові Віталію Малецькому - так покласти на шию мешканців витрати комунального підприємства - це потрібно вміти.

Єдине, що в цьому питанні, – це пересічні жителі. За що саме громадяни мають платити комунальному підприємству, їм ніхто не пояснює.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3701 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 133 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 337 0