Новини з 1996 року

Як заробити на економії газу та світла. Уряд нагадав головні правила

Валерія Макряшина 20 липня 2018 11:00 704 0

Субсидіанти зможуть отримати живі гроші за зекономлені 150 кіловат електроенергії або 100 кубометрів газу.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання грошової винагороди від уряду потрібно подати заяву в місцеве управління соціального захисту населення до 1 вересня.

Цю інформацію повідомляє Тeplo.gov.ua.

Під монетизацію в цьому році, як і в минулому, підпадають зекономлені 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубометрів газу.

Уже до 1 липня 2018 року підприємства-виробники або підприємства-виконавці послуг з газо - та електропостачання надали структурному підрозділу з питань соцзахисту населення списки енергозберігаючих субсидіантів із зазначенням суми невикористаної державної допомоги.

У платіжці або звернувшись до постачальника газу, кожен одержувач субсидії може відстежити інформацію про наявність економії.

Також на сайті уточнили, що в містах кошти виплачуватимуться виключно через банківські установи, а в селах одержувач сам може вибрати банк або пошту.

"Відкриття рахунка в банку, як і його вибір, через які будуть здійснюватися виплати соцдопомоги й пенсій (або у відділеннях Укрпошти), повинні здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок у банку повинен бути відкритим", - ідеться в повідомленні.

Відомо, що в минулому році 1,755 млн українських сімей були винагороджені за зекономлені енергоресурси.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись