Новини з 1996 року

Які всі бідні та нещасні. Майже вся кременчуцька тепломережа потребує заміни, а грошей немає

Валерія Макряшина 06 вересня 2018 11:33 1186 0

Сьогодні на засіданні штабу з питань підготовки опалювальних систем до роботи в зимовий період говорили  про проблему частих поривів труб магістральної тепломережі в Кременчуці.

Останнім часом такі були зафіксовані в центрі й на околицях міста. Причина поривів стабільна -  старі та зношені труби. Наразі ж труби  міняють лише біля зупинки громадського транспорту "Кредмаш". Про це повідомив представник Кременчуцької ТЕЦ Олег Вертепний. 

На поточний рік було заплановано ремонт тепломереж по вулиці Гоголя, однак у зв'язку із затримкою прийняття тарифів і відповідно - фінансування, ремонт перенесли на наступний 2019 рік, на який також заплановано ремонт вул. 1905 року.

Він також додав, що заміна тепломереж виконується за тарифні гроші. А наразі коштів немає.

І на запитання депутатки Оксани Піддубної, що робити, якщо люди не будуть спроможні платити по вже завищених тарифах, відповідь була така: "Якщо вони не будуть сплачувати по тарифах, не буде коштів для ремонтних робіт із заміни". 

За словами Піддубної, тарифи збільшили втричі, тому, на її думку, коштів повинно вистачати. На що директор КП "Теплоенерго" Віталій Одношевний повідомив, що все одно грошей немає. 

"На сьогоднішній день на балансі КП "Теплоенерго" знаходиться 218 км теплових магістралей. Ситуація така сама, як і на ТЕЦ, - близько 80% зношених мереж", - сказав В. Одношевний. 

За його словами, пориви ліквідовуються, однак на повну заміну потрібні гроші, гроші й ще раз - гроші. 

Що слід додати так це відповідь представника Крюківського вагонобудівного заводу депутатці Оксані Піддубній про суму боргу. Вона наразі становить близько 8 млн гривень.

Натомість, директор КП "Теплоенерго"  Віталій Одношевний повідомив, що борг кременчужан за тепло становить більше 17 млн грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2651 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3111 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3553 0