Новини з 1996 року

Які вони - комунальні нещастя нашого міськвиконкому? Про Сергія Галату як еталон кременчуцького хамства

Олександр Курилов 17 серпня 2018 13:02 1859 0

Надалі для мешканців міста є відповідь на питання, чому в Кременчуці якщо щось і робиться, то тільки косо й криво та більше ніяк.

І настільки косо, що краще б комунальні служби та їх підрядники сиділи б у міськвиконкомі й взагалі нічого не робили.

Це останні підряди Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому Кременчука, за якими мешканці отримують лише одні проблеми та головний біль.

Мова не лише про злощасний ремонт даху будинку поряд із зупинкою "Вулиця Гвардійська", що взагалі стане надбанням книги «Кременчуцькі рекорди міськвиконкому».

І так само не йдеться про збиття плитки за бюджетні кошти з «німецького будинку», що біля Палацу КрАЗ, де не стільки старої плитки зі стін будинку було збито, як побито вікон та перервано кабелів Інтернету й телефону.

А нині новий приклад виконання комунального підряду УЖКГ міськвиконкому. Мова про укладання плитки, яке проводить надзвичайно відомий своїми скандалами кременчуцький будівельник Сергій Галата на вулиці Софіївській.

Тут майже «кременчуцький Ілон Маск» взявся розкопувати землю на тротуарі  великим екскаватором і, звісно, що при цьому порвали всі електричні проводи.

Внаслідок такої екскаваторної агресії постраждали будинки на трьох вулицях, бо через криворукість вибило електрику на підстанції.

Однак найбільше дісталося телекомпанії «Візит», бо були обірвані високовольтні кабелі телестудії.

І добре, що першою на аварію відреагувала поліція, яка спеціальними стрічками з нагадуванням про небезпеку окреслила місце агресії, аби не дай Бог нікого з перехожих не вбило електричним струмом на тротуарі.

Далі ж - про те, як ліквідували наслідки криворуких виконавців. А ліквідація цієї аварії тривала три дні.

І врешті-решт, уже після отриманого гарантійного листа про оплату послуг від керівника приватного підприємства «Будмонтажпроект 17» Сергія Галати, ремонтники ПАТ «Полтаваобленерго» один підземний кабель відремонтували.

Гірше, однак, що грошей за ремонт від авторів цього лиха енергетики так і не дочекалися.

Натомість на нагадування представників адміністрації телекомпанії «Візит» до «будівельника» - Сергію Васильовичу Галата, ви ж розрахуйтеся з енергетиками, які після вас усе відновлюють, - у відповідь почули ось що.

"Йому зателефонував представник телекомпанії. Питання одне: коли будівельники відремонтують те, що зруйнували, - розповідає про вчорашню розмову з горе-будівельником директор телекомпанії "Візит" Тамара Мельник.

"Розповів, що оплатив енергетикам за ліквідацію аварії та ремонт. Насправді енергетики кажуть протилежне - ніхто й нічого не платив.

Беру трубку, а він запитує: що за сюжет про цей випадок оприлюднили журналісти «Візиту»? І далі  дослівно: "...ти, с...ка, отримаєш. У тебе стало на одного ворога більше, і - матюки."

А ще у відповідь -  згадування про мера Малецького, який  начебто стоїть на захисті жахливих будівельників, що працюють за комунальними замовленнями.

Зрозуміло, що можна було б згадувати про всі справи керівника приватного підприємства «Будмонтажпроект 17» Сергія Галати, починаючи від його діяльності на Кременчукводоканалі.

Однак тут краще запитати керівника УЖКГ міськвиконкому Івана Москалика та мера Кременчука Віталія Малецького.

Цікавить лише одне: пани градоначальники, як вам вдається знаходити таких виконавців бюджетних замовлень, після яких у Кременчуці одразу виникають проблеми? І не просто проблеми, але й погрози з матюками?

Чому ваш вибір завжди випадає на тих, хто приносить місту всякі надзвичайні події, але не на нормальних будівельників, які не страждають на проведення усіляких диверсій, криворукості та погроз на адресу журналістів?

Головне фото - мер Віталій Малецький та "будівельник" Сергій Галата - з офіційного сайту  міськвиконкому.

Додаткові фото - з місця чергової комунальної аварії, яку зробили за кошти міського бюджету недбалі будівельники.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 139 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 441 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1550 0