Новини з 1996 року

Як виявилося, мобільна група не має права штрафувати магазини в Кременчуці. Два з них уникли покарання

Артем Кузьменко 02 квітня 2020 16:15 374 0

У суді сказали, що диспозиція статті про порушення правил карантину має бланкетний характер і що оформляти протокол має відповідний орган.

26 і 30 березня в Крюківському районному суді розглянули справи щодо порушень правил карантину магазином квітів і зоомагазином.

Так 21 березня, о 9:40, встановили факт роботи кіоску з продажу насіння та захисту рослин, дезінфекції. Згідно з обмеженнями, він цього робити не мав права.

Інший магазин працював ще 26 березня. Працівник зоомагазину був без індивідуальних засобів захисту, а саме маски й рукавичок.

В обох випадках судді зазначили, що диспозиція ст. 44 КУпАП має бланкетний характер, “а тому для з`ясування змісту порушення необхідним є звернення до відповідних нормативно-правових актів, якими встановлено відповідні правила та норми, а також до рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами”.

Тобто протоколи склали ті, хто цього робити не має права. Тож їх відправили на доопрацювання. Якщо протоколами все ж займуться, магазинам прийдеться сплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1950 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0