Новини з 1996 року

Як ваші руки сигналізують про проблеми зі здоров’ям

pplus 12 жовтня 2018 06:49 210 0

З віком перші проблеми зі здоров’ям можна діагностувати за станом ваших рук.
Дуже важливо не пропустити ранні симптоми захворювання. І ось на що потрібно обов’язково звертати увагу.
Червоні долоні
Якщо ваші долоні здаються червонішими, ніж звичайно, то це може бути ознакою захворювання печінки. Але можливі й інші причини почервоніння. Часто це симптом дисбалансу гормонів або розширення судин. Помітивши червоні цятки на долонях, обов’язково зверніться до лікаря. І до з'ясування причини старайтеся дотримуватися здорового харчування й уникати спиртних напоїв.
Долоні пітніють
Причин може бути безліч - стрес, надмірне потовиділення, гіперактивність щитоподібної залози. З надмірним потовиділенням або гіпергідрозом можна боротися за допомогою антиперспірантів або навіть медичних препаратів. Ви навіть можете спробувати медитацію для подолання стресу. Зменшення вживання алкоголю може також зменшити пітливість. Якщо ці поради не допомагають - час обстежити щитоподібну залозу.
Поколювання або втрата чутливості
Часто спросоння можна відчути оніміння та поколювання певної частини тіла. Це зазвичай трапляється, коли ми погано спимо, а може бути результатом перетискання сенсорного нерва. Поколювання зникає, коли нерв приходить у норму.
Однак якщо це відбувається з руками без причини, це може вказувати на ще одну проблему, таку як анемія, травмування плечового сплетіння або синдром зап'ястного тунелю.
Сухість
Найбільш імовірною причиною сухих рук є недостатність естрогену та дегідратація. Спробуйте пити більше води та скористайтеся кремом для рук. Ви також можете ввести більше насіння та горіхів у свій раціон. Якщо це не допоможе, зверніться до свого лікаря - може знадобитися гормональна терапія.
Тремор
Тремтіння рук може бути зумовлене декількома причинами. В першу чергу потрібно зменшити споживання кофеїну та алкоголю. Якщо проблема не зникла, вам потрібно відвідати лякаря, тому що тремор - це одна з ознак хвороби Паркінсона, хоча також може бути наслідком стресу та підвищеної тривожності.
Слабкі нігті
Слабкі й ламкі нігті - часто результат недостатньої кількості цинку в організмі. Цинк є незамінним. Він сприяє поділу клітин, зміцнює імунну систему, підвищує здатність організму загоювати рани. Введіть у свій щоденний раціон продукти з високим вмістом цинку - м’ясо, вівсяну кашу та горіхи. Ви також можете приймати цинк у вигляді харчової добавки
Вузлуваті пальці
Якщо ви помітили, що пальці стали вузлуваті, то швидше за все в організмі виникла проблема з рівнем кисню. Це може свідчити про серйозні захворювання, такі як неполадки в роботі серця та рак легень. Негайно зверніться до лікаря в такому випадку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись