Новини з 1996 року

Як в Кременчуці медики дбають про учасників АТО

Марина Баніт 23 червня 2017 09:47 665 0

У міськвиконкомі відбулася нарада з питань взаємодії волонтерів, які займаються медичною допомогою, з керівниками закладів охорони здоров’я.

Головуюча на комісії віце-мер Ольга Усанова доповіла про те, як відбувається обслуговування учасників АТО в закладах охорони здоров’я Кременчука.  

Учасники АТО можуть користуватися як загальними медичними нововведеннями в нашому місті - це «Стоп-інфаркт», пологовими сертифікатами, перший день в міській дитячій лікарні перебування хворої дитини повністю фінансується з міського бюджету, програма «Доступна аптека».

Також для учасників АТО у закладах міського підпорядкування абсолютна вся медична допомога є безкоштовною.  Кошти на це спрямовуються з міського бюджету. Члени сімей воїнів, які перебувають в зоні АТО, також отримують безкоштовне лікування в усіх стаціонарних відділеннях міських лікарень.

За інформацією управління охорони здоров’я Кременчука, за 2016 рік безкоштовну медичну допомогу отримали всього 821 учасник АТО:

в амбулаторно-поліклінічних закладах - 309 осіб, в стаціонарах міських лікарень медична допомога надана 414 учасникам АТО (в т.ч. оздоровлено в КМЗ «Лікарня інтенсивного лікування 71 пацієнт) і в стоматологічних поліклініках - 98.

На  медичну допомогу бійцям АТО у 2016 році витрачено всього 281 931,51 грн. з міського бюджету.

У 2017 році безкоштовна медична допомога надана 517 учасникам АТО, зокрема, в амбулаторно-поліклінічних закладах - 339, в стаціонарах медична допомога надана 109 учасникам АТО (в т.ч. оздоровлено в КМЗ «Лікарня інтенсивного лікування 29 пацієнтів) і в стоматологічних поліклініках – 69 пацієнтам.

На забезпечення учасників АТО безкоштовною медичною допомогою за 1-й квартал 2017 року спрямовано  76 158,38 грн. з міського бюджету.

Безкоштовна медична допомога надавалась і в КЗ «Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради. Тут впродовж 2016 року проліковано стаціонарно 423 пацієнта, амбулаторно – 473.  У 2017 році ці показники склали відповідно 269 учасників АТО та 276.

Головний медик Кременчука Дмитро Петращук призначив у кожному медичному закладі відповідальну особу за координацію роботи закладів охорони здоров’я по даному напрямку.

Нагадали також і про міську програму «Турбота». Програмою передбачено оздоровити демобілізованих бійців АТО та членів їх родин, членів сімей загиблих учасників АТО в курортно-лікувальних закладах Полтавської області за рахунок коштів міського бюджету.

Для можливості оздоровитись на курортах області учасники АТО повинні стати на облік у департаменті соціального захисту та питань АТО.

Теги: Підтримка АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 574 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 973 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1427 0