Новини з 1996 року

Як в карантин влаштовувати гулянки, але не отримувати штрафи? Показує кременчуцький нічний клуб

Артем Кузьменко 20 січня 2021 14:55 363 0

14 січня у Автозаводському суді Кременчука розглянули справу про притягнення до відповідальності адміністраторки міського розважального комплексу, розташованого в центрі міста, на вул. Ігоря Сердюка. Жінці інкримінують ст. 44-3 КУпАП (порушення правил карантину).

Патрульні, які склали адмінматеріал, зазначили, що 25 жовтня, приблизно о 2:50, порушниця допустила роботу закладу з обслуговуванням людей всупереч постанові Кабміну, яка дозволяє суб’єктам господарювання приймати відвідувачів лише з 7:00 до 22:00.

Сама ж адміністраторка не прийшла до суду, але ще раніше клопотала закрити справу у зв’язку з відсутністю в її діях складу адміністративного порушення. І суд закрив справу, оскільки, відповідно до довідки, притягувана до відповідальності весь 2020 рік не працювала в клубі.

З постановою можна ознайомитися за посиланням.

Але це далеко не перший «карантинний» протокол за ст. 44-3 КУпАП, складений відносно цього розважального комплексу. Дебютний розглянули 2 листопада 2020 року. У ньому суддя зазначила, що не може проводити подальший розгляд матеріалів, оскільки не вказали, які саме постанови КМУ порушив заклад. Справу закрили, а з електронною версією розгляду можна ознайомитися тут.

Щодо другого, то тут суддя зачитала обставини справи: 14 жовтня адміністратор не припинив прийом відвідувачів після 22:00 і о 23:20 всередині були клієнти. Порушника визнали винним, але обмежилися усним зауваженням, про що йдеться в постанові.

З третім та сама історія. У ньому зазначили, що о пів на першу годину ночі 18 жовтня клуб ще й як приймав любителів розважитися попри карантин. Адміністратор – винний, покарання – усне зауваження. Посилання – тут.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1426 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1787 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2147 0