Новини з 1996 року

Як відзначатимуть День захисту дітей у Кременчуці?

Ксенія Омельченко 01 червня 2017 08:50 503 0

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. 

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. 

Офіційне затвердження 

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. 
ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

Відзначення свята в Україні 

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою, кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Відзначення у Кременчуці

Міський голова Віталій Малецький уже привітав дітей та їхніх батьків зі святом:

Вітаю всі кременчуцькі родини  з Міжнародним днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб кожна кременчуцька дитина, діти всього  світу завжди були радісними та щасливими.

Дорогі діти! Завжди поважайте своїх батьків, даруйте їм радість та впевненість, зростайте гідними громадянами та несіть добро у цей світ! Нехай здійсняться ваші мрії!

Шановні батьки! Завдання для нас, дорослих,  створити кожній дитині гідні умови для повноцінного розвитку, бо від цього залежить їхня  доля.

Зичу всім кременчужанам міцного здоров'я, успіхів, щасливого дитинства, люблячих батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку в колі родин, зі своїми друзями!

У рамках святкування Дня захисту дітей о 10.00 у парку Воїнів-Інтернаціоналістів  розпочнеться святково-розважальна програма "Дитинства щасливого мить", а о 17.00 у парку "Придніпровський" відбудеться фестиваль дворових ігор "Веселі кеди". Організатори фестивалю «Веселі кеди» обіцяють своїм гостям незабутні емоції та враження, а найактивнішим – безкоштовне морозиво.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 349 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 364 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 409 0