Новини з 1996 року

Як відстояти правду у 7-ми операторів банку та не втратити глузд

Марина Баніт 06 лютого 2017 12:20 813 0

Ще не відомо достеменно, чи краще стало з точки зору економічних вигод після переходу Приватбанку до рук держави, але тепер стало точно відомо, що якість обслуговування значно погіршилася, принаймні у кол-центрі 3700.

Таке враження, наче оператори ввімкнули режим бюрократичного бога і просять клієнтів "піти туди - не знаю куди, принести те - не знаю що".

А розповідь далі про те, як колишня працівниця банку намагалася побороти 6 операторів гарячої лінії заради здобуття правди у власному питанні вже як клієнта. Також у цій історії є те, що варто знати кожному.

А сталося так, що у кременчужанки була картка для виплат, на яку постійно йшли зарахування. В той момент, коли вона чекала чергового зарахування, картку заблокувала автоматично система банку через закінчення терміну дії.

Тож при зверненні до відділення вона отримала нову картку, яку перевипустили з прив’язкою до того самого рахунка. Таким чином на перевипущеній картці мала б відобразитися сума залишку, що була до переоформлення.

Але вона чомусь не відобразилася. Тут усе й розпочалося...

«Зателефонувала першому оператору. Та, вислухавши, пояснила, що гроші дійсно зависли на рахунку, і хотіла мене перевести на іншого оператора, але помилилася й не те натиснула, тож я знову зателефонувала.

Новий оператор повідомив, що не вирішить проблему. Треба мені натиснути 2 і 5, де із завислого рахунка на картку у телефонному режимі зроблять зарахування.  

Там третій оператор мене почав, як то і має бути, розпитувати дані для ідентифікації особистості. Він запитав про ПІП, дату народження, слово-пароль. І тут мене здивував, запитавши ПІП мого чоловіка або адресу поштової скриньки. І, може, я і розповіла б такі дані, але у минулому працювала в банку і тому знаю, що не можна вимагати у клієнта такі дані, які не зазначені персонально в анкетних даних при відкритті рахунка. Я йому про це сказала, що він протизаконно діє, але він відмовився від надання послуг.

Я зазначила йому, що це не послуга, а помилка банку, до того ж протизаконне вимагання інформації про третю особу, вимагання персональних даних, що не підтверджено моїм підписом у анкеті, та порушення моїх прав як клієнта банку. Оператор кинув трубку, сказавши, що відмовляє в обслуговуванні, бо я надала неправильні дані.

Після цього я принципово вже не зупинялася й по 10 хвилин спілкувалася ще з 3-ма операторами, які мені пояснювали, що той оператор правий і це мої проблеми, і що я мушу іти в банк та переводити свої гроші, виправляючи помилку їхніх працівників.

Читайте також:Народний депутат України Юрій Шаповалов надалі застовпив собі річку Сухий Кагамлик від рибалок

Я ж просила, щоб у такому випадку зареєстрували мою скаргу про відмову обслуговування та про зниклі гроші з рахунка.

Шостий оператор сказав, що тепер скарги приймаються тільки з тематичних пунктів і у нього немає такого пункту, щоб на них самих приймати скаргу.

Тоді я мала намір не класти трубку, поки моє питання не вирішать. І це того вартувало. 

Тоді мене черговий раз з’єднали вже з сьомим оператором, яка, на мою думку, працює ще з часів доприхватизації. Тож за лічені секунди вона вирішила проблему і на вищому рівні ввічливо відповідала на моє питання, чи справедливо попередні оператори вимагали ідентифікації за даними, що не вказані в анкеті».

А ось тут вартий уваги коментар цього оператора. «Дійсно, оператори не мають права при здійсненні клієнтами перерахунків коштів сервісом онлайн у телефонному режимі вимагати будь-які дані, не зазначені в анкетних даних. Також вона зазначила, якщо дані змінилися або клієнт не хоче, щоб у нього запитували раніше вказані дані, він може звернутися із заявою до відділення та змінити дані ідентифікації. Мова йде про кодове слово або електронну пошту. Також вимагання даних третіх осіб є неправомірними (дані рідних та близьких)».

Тож питання кременчужанки було вирішено з сьомого разу. Можливо, через те, що до банку останнім часом набрали новачків, а багато чого доброго, що було раніше у сервісі, закрили.

Читайте також: У Кременчуці зиму проводжатимуть два дні поспіль. Зі стрибками через вогнище й масовою торгівлею

До речі, за різною інформацією з достовірних джерел, відомо, що постійно порушуються кримінальні справи проти самих працівників банків, у тому числі й Приватбанку. Працівники, користуючись повноваженнями, крадуть гроші з рахунків, а потім звільняються.

Також останнім часом поширюються випадки шахрайства під приводом звернення банківських працівників. Поліція постійно попереджає про те, що не можна відповідати на будь-які питання стосовно приватної інформації за телефонними дзвінками. Якщо телефон невідомий, варто відхилити телефонну розмову і терміново зателефонувати на гарячу лінію відповідного банку й запитати, чи дійсно був дзвінок, чи то шахраї. Та одночасно треба перевірити стан рахунка, щоб переконатися, чи не було крадіжки грошей.

І ніколи не треба соромитися телефонувати й питати про щось підозріле та невідоме. Будьте уважним, щоб не втрачати гроші.

 

 

Теги: Економіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 389 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1129 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 835 0