Новини з 1996 року

Як в 2007 році в райвідділі Кременчука загинув чоловік, сьогодні суду розповів судмедексперт

Андрій Михайленко 04 листопад 2016 14:29 1927 0

Київський медик надав сьогодні в Автозаводському районному суді важливі свідчення по кримінальній справі над екс-міліціонерами Крюківського райвідділу міліції Артемом Кишляном та Сергієм Чубом, котрих підозрюють у перевищенні службових повноважень, наслідком яких 19 травня 2007 року стала смерть 25-річного Євгена Букрєєва.

Нагадаємо, суддя Крюківського районного суду Наталя Мурашова сьогодні провела виїзне судове засідання в Автозаводському суді, в ході якого відбувалося проведення допиту київського судмедексперта Олександра Петрушака в режимі відеоконференції.

Сам медексперт у цей час перебував у Шевченківському районному суді міста Києва.

 

 

Читайте також: Суд на екс-міліціонерами Крюківського РВ Кишляном та Чубом сьогодні: "провали" в пам'яті та купа емоцій

Пан Петрашук вказав, що смерть Євгена Букрєєва у стінах тодішнього Крюківського райвідділу міліції настала через ушкодження його шиї з рефлексогенною зоною.

Сама смерть була швидкою та настала в проміжок часу від декількох до декількох десятків хвилин після ушкодження шиї загиблого.

Такий висновок, як вказує експерт, базується на лабораторних гістологічних дослідженнях зразків тканини, яка відбиралася з ділянок тілесних ушкоджень на тілі Букрєєва.

Окрім механізму нанесення тілесних ушкоджень, які спричинили смерть 25-річного кременчужанина, експерт також коментував тілесні ушкодження інших ступенів тяжкості, які не могли спричинити смерть потерпілого.

Читайте також: "Я не вбивав - нас багато було!" - сьогоднішній суд над екс-міліціонерами по факту смерті людини в Крюківському райвідділі в 2007-му

Було зазначено, що тілесні ушкодження на тілі потерпілого біля лопатки, під пахом та на нижніх кінцівках завдавалися пердметом видовженою циліндричної поверхні. Під цей опис підходить палиця гумова "ПР-73", яка серед майданівців називається "демократизатором".

Експерт вказав, що, попри те, що хоча по кримінальній справі загалом було 5 експертиз, ані судмедексперти Кременчука, ані інші судмедексперти, які працювали з тілом Букрєєва, не зробили ретельного відбору зразків для подальшого проведення гістологічних досліджень.

У цьому разі, як зазначив медик Петрушак, можна було відтворити повну картину нанесення загиблому тілесних ушкоджень.

Сторона захисту обвинувачуваних Кишляна та Чуба робила свою справу та ставила експерту свої питання, чіпляючись за варіанти, які б свідчили на їхню користь, - падіння з висоти власного зросту.

Серед варіантів присутній на судовому засіданні репортер для себе відмітив гіпотезу про варіант настання смерті від удару торцем дверей службового кабінету.

Найбільш активним автором, який продукував гіпотези настання смерті Букрєєва, був обвинувачуваний Артем Кишлян, який на відміну від свого екс-напарника Сергія Чуба нині не знаходиться під вартою.

Адвокат Кишляна бив на те, що коли робили відбір зразків з тіла загиблого, то з моменту його смерті вже минуло 13 діб. Крім цього, вказувалось на процеси гниття тіла.

На це експерт вказав, що навіть після ексгумації тіла можливо досліджувати на предмет навності синців та гематом.

У підсумку слід вказати, що покази судмедексперта вкрай дратували Артема Кишляна, який під час судового засідання намагався перейти на з'ясування стосунків з медиком.

Разом з тим слід вказати, що суд продовжив термін перебування обвинуваченого по справі Сергія Чуба під вартою до 02 січня 2017 року.

Наступне засідання по справі відбудеться 14 листопада, о 09:30.

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 574 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 973 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1427 0