Новини з 1996 року

Як уникнути появи мозолів від взуття або швидко від них позбутися

pplus 09 квітня 2020 07:00 593 0

Є багато домашніх засобів і методів, як лікувати таку проблему в домашніх умовах.

Красиве й модне взуття має побічний ефект — мозолі на ногах. Щоб уникнути їх появи, потрібно ретельно вибирати взуття. Є багато домашніх засобів і методів, як лікувати таку проблему в домашніх умовах.

Тримати уражені ділянки шкіри в чистоті

Це перша порада про те, як лікувати мозолі на ногах, особливо коли вони лопаються. Якщо уражені ділянки не очищувати, це призведе до інфікування й подальших ускладнень. Щоб уникнути цих проблем, необхідно акуратно вимити ноги теплою водою.

Обробка ромашкою

Ромашка ефективна при лікуванні мозолів. Для того, щоб зробити цю обробку, потрібно занурити пакетик ромашкового чаю в теплу воду й прикласти його на уражені ділянки, як компрес. Це допоможе полегшити біль і прискорити загоєння.

Яблучний оцет

Можна замочити або промокнути уражену шкіру яблучним оцтом. Обидва способи працюють добре. Тому цей ефективний домашній засіб для лікування мозолів на ногах варто спробувати. Яблучний оцет має антибактеріальні властивості й запобігає потраплянню інфекції, особливо коли мозолі лопаються.

Дезодорант

Антиперспірант забезпечує ногам сухість, тому його варто розглядати як спосіб профілактики розтирання ніг взуттям.

Зелений і чорний чай

Ви можете покращити стан розтертої шкіри за допомогою лікування чорним чаєм. Зелений чай може бути більш ефективним у лікуванні мозолів на ногах, ніж чорний, тому що володіє сильними протизапальними властивостями. Тож краще наносити зелений чай на уражені ділянки у вигляді компресу.

Зубна паста

Нанесення зубної пасти на уражені ділянки полегшить біль у ногах. Крім того, зубна паста може бути використана як домашній засіб для лікування виразок, мозолів і прищів.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1183 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2179 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2797 0