Новини з 1996 року

Як учасники «Літньої поліцейської академії» долали страх висоти та вчилися довіряти. ФОТО

Ксенія Омельченко 31 липня 2018 17:02 453 0

Сьогодні, 31 липня, учасники проекту «Літня Поліцейська Академія» вчилися переборювати свій страх перед висотою.

У парку Миру вони вчилися проходити по канатній дорозі, натягнутій на висоті між деревами. По закінченні на учасників чекало ще одне випробування – «вправа на довіру». 

 

 

Поліцейський, ідучи на завдання, повинен бути абсолютно впевненим у своєму напарникові, довіряти йому. Тож учасники вчилися довіряти одне одному. Кожен з них повинен був упасти спиною вперед, повністю довіряючи своїм друзям, які знаходилися позаду.

Хоча це випробування й було безпечним, проте учасники зізналися, що психологічно було важко побороти себе та довіритись тим, хто ловив їх позаду.

Зазначимо, що проект «Літня Поліцейська Академія» - це спільний проект патрульної поліції Кременчука та міських громадських організацій. Він має на меті викликати довіру до поліції та знайти порозуміння в громаді через проведення просвітницьких заходів і залучення поліції до організації змістовного дозвілля молоді.

Завершальним етапом проекту буде екскурсія до Академії патрульної поліції в м. Києві для найбільш активних учасників проекту.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 355 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1486 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2474 0