Новини з 1996 року

Як у старому кіно: скляні зупинки у Кременчуці б’ють, ремонтують і знову б’ють

Ксенія Омельченко 03 грудня 2018 10:30 465 0

Ситуація з розбитими зупинками в Кременчуці все більше нагадує відомий фільм Чарлі Чапліна "Малюк", де дитина допомагала волоцюзі заробляти на життя - била вікна. А скляр-волоцюга, який «випадково» опинявся поряд, вставляв нові.

А нагадує тому, що протягом останнього місяця в Кременчуці розбили вже 4 скляні зупинки, які поступово, хоч і не дуже оперативно ремонтують.

Останній випадок вандалізму трапився сьогодні.
 

 
"Крюков-сити, снова разбитая остановка", - пишуть кременчужани в соцмережах.
 

У цей же час наші журналісти помітили, що зупинку на вулиці Пугачова нарешті відремонтували. Нагадаємо, що її невідомі розбили ще два тижні тому.
 


              15 листопада                                                                                     2 грудня

 

Власне, чому скло відновлювали так довго, здогадатися не складно. Видно, що скло встановили не звичайне, а з кременчуцьким присмаком  ГО  "Ай лав Кременчук", яка невідомо чим пов'язана з вказаною зупинкою. Можливо, її учасники власноруч встановлювали скло, а можливо, допомогли  фінансово.

Зрештою, мова не про це, а про баланс, як у Чарлі Чапліна, - одну зупинку розбивають, іншу - ремонтують. От тільки кременчуцька поліція, як у фільмі, нікого на місці злочину затримати поки що не може. Тож далі буде?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись