Новини з 1996 року

Як у невеликому райцентрі, з економією на дітях. Мер Малецький дякував Шаповалову за ремонт хірургії

Олександр Курилов 10 липня 2018 16:52 1231 0

У Кременчуці – завершення великої 9-місячної епопеї ремонту відділення хірургії міської дитячої лікарні й з цієї нагоди сьогодні заклад приймали двоє кременчуцьких градоначальників – нардеп Шаповалов та його заступник – Кременчуцький міський голова Віталій Малецький.

Оглядини відремонтованого відділення «батьки» міста проводили в закритому режимі й без журналістів, аби не ставили зайвих запитань.

Тож і висновки звідси такі. Перше й найголовніше – під час ремонту з відділення хірургії було вигнано всіх тарганів і вони більше по палатах, як по бульвару, не бігатимуть.

Друге й теж ефектне – на ремонт було витрачено з міського бюджету понад 5 мільйонів гривень і цього вистачило, аби пофарбувати стіни в палатах, придбати нові меблі й купити нові таблички на двері та поставити нові світильники.

Ще грошей вистачило, аби провести ремонт у туалетах і покласти на стіни й підлогу плитку.

На що також коштів вистачило – це на облаштування двох палат, аби там малі діти могли бути разом з батьками. Інше досягнення – у їдальню відділення купили бойлер, бо, слід так розуміти, гарячу воду тут відключають, хоч за неї платять.

А на що грошей у дитячій хірургії не вистачило, так це на кондиціонери, і влітку в цих палатах буде така ж жахлива спека, як і завжди. Ну і традиційно як для типових дореволюційних медичних закладів або нинішніх кременчуцьких  –  хірургічне відділення обладнане загальними туалетами: один - для дівчат, інший - для хлопців.

Щодо планування самих палат, то тут теж змін практично немає й по четверо хворих в одній палаті (в усьому світі – по двоє) - це для нас закон. Втім виняток усе ж є – аж дві палати вдалося зробити так, як це необхідно.

Останнє і це традиційне для нашого мера – свій спіч Віталій Малецький провів у традиційному ключі – подякував за ремонт нардепу Шаповалову, який до проведених ремонтних робіт причетний так само, як кременчужани до Зімбабве.

На фото – мер і нардеп роздивляються новий ліхтар, який висить над ліжком.

Про те, що саме ліжко хворого від стіни має відділяти ще панель з дерева чи пластику, – не згадувалося. Однак ліхтар і справді гарний.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись