Новини з 1996 року

Які у нас градоначальники, такі у них і «подвиги». Або чим Кременчук відрізняється від Полтави

Олександр Курилов 04 січня 2016 09:52 718 0

Поки у Полтаві тамтешні громадяни обговорюють вчинок  заступника голови облради, учасника АТО з Решетилівки Анатолія Ханка, який відмовився від частини своєї зарплати, що перевищує середньообласний рівень, і віддає частину коштів на потреби волонтерства,  у Кременчуці знайшли свій аналогічний для наслідування «героїчний» приклад.

Наша відповідь Полтаві - у Кременчуці до героїчного кроку прирівняли стояння в черзі за кавою, яку сміливо протягом 20 хвилин відбув другий заступник міського голови Руслан Проценко.

Про такий «акт героїзму» - чоловік постояв у черзі за кавою 20 хвилин і, як це не дивно, – вижив, повідомляє активіст партії «Поруч» Олексій Мовчан.

...У новому приміщенні гаряче улюбленого кременчужанами «Кофану» 1 січня було не приткнутися… Багато людей приходили і чекали столика в порядку живої черги по 20-30 хвилин. У таку чергу потрапив і віце-мер Руслан Проценко з родиною. Дуже хотілося поступитися йому своїм місцем, тому що мені сподобався його светр з національним гербом, але доля політика, відповідального перед виборцями, така, що преференцій він ні від кого отримувати не має права… - зазначає у Фейсбуку активіст фіолетової партії, розповідаючи про місцевий приклад самовідваги нового чиновника міськвиконкому.

Про те, що вже 11 січня у цього чиновника починається судовий процес з розгляду протоколів щодо корупції, які йому виписали  фахівці місцевої прокуратури, активісти міської партії «Поруч» не згадують.

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись