Новини з 1996 року

Як у Кременчуці надувають щоки, або Рятувальникам не до аварій, у міськвиконкомі – пертурбація

Олександр Курилов 29 січня 2016 14:36 975 0

Кременчужани нарікають на незадовільну роботу місцевих рятувальників та комунальників. Відповідних прикладів з цього – достатньо, й останній такий – про те, що сталося в будинку №28, по вулиці Бутиріна. Тут лавина снігу з даху атакувала пандус громадянина з обмеженими можливостями.  Наслідок цієї лавини – плачевний і у соціальних мережах – кременчуцьких сторінках Фейсбуку те, що сталося, громадяни описують так.

«28 січня, близько 7:20 ранку, квартиру неходячого інваліда в будинку за адресою: вул. Бутиріна, 28, потряс удар. Так і не дочекавшись розрекламованих нинішньою міською владою «снігоборців», енна кількість мокрого снігу потяглася з висоти п'ятого поверху вниз. І без жодного злого наміру перетворила козирок (дивимося фото) над пандусом, по якому інвалід з'їжджає на вулицю, в покручену, що висить «на одному цвяху» конструкцію. Вихід інваліду на вулицю був заблокований та й став просто небезпечний.

Через деякий час (досить тривалий), прийшовши до тями після потрясіння і розібравшись, що сталося, потерпілий спробував подати сигнал «SOS». Тут відразу згадуються обридлі раніше 911: рятувальники, на красивих червоних машинах прибувають на місце трагедії і, з суворими й мужніми обличчями всіх рятують. Ага, щас: наберіть розгін від зупинки «Водоканал» і не забудьте надути щоки!

З номера 101 відправили в міськвиконком, у міськвиконкомі записали адресу, телефон і сказали, що «будуть працювати».

Чи то сказали вони про «будемо працювати» непереконливо, чи то пам'ятаючи приказку про порятунок потопаючих, чи то звикнувши, що ніякій владі його проблеми і на *** не потрібні, потерпілий зателефонував друзям. Далі все передбачувано і нецікаво: дві ненавчені МНСівським премудростям людини, менше ніж за годину, розібрали аварійну конструкцію, розкопали сніг і вивезли уламки козирка чекати теплої пори року для подальшого відновлення (дивимося фото). Напрошується питання: а навіщо й кому потрібні такі аварійні служби?! Зараз майже 8:00 вечора й потерпілому так ніхто і не зателефонував! Нікому не цікаво. Нікому не потрібно. Навіщо ми вибираємо депутатів, мера?» - таке повідомлення оприлюднили читачі соцмереж.

Про що слід додати – так це про неповну інформацію й нерозуміння причин, чому так сталося?

А відповідь на це запитання можна побачити у міськвиконкомі сьогодні – тут триває пертурбація. Автомобіль міської рятувальної станції перевозить меблі управління з надзвичайних ситуацій з міськвиконкому у приміщення поруч.

Іде велике переселення чиновників, підрозділи управління з надзвичайних ситуацій мерії вибираються з міськвиконкому – звільняються кабінети для нових начальників мерії.

Так що сніг, який упав з даху, – зробив це невчасно. Міг би дочекатися, поки всі міські градоначальники займуть свої кабінети, а рятувальники припинять тягати всілякі меблі та займуться тим, за що отримують з бюджету заробітну плату.
 

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2358 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2386 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3630 0