Новини з 1996 року

Як цього року здійснюватиметься перерахунок пенсій

Іона Харченко 01 березня 2019 17:20 901 0

Нещодавно Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році». Цією постановою затверджується Порядок проведення перерахунку пенсій.

Тож у 2019 році перерахунок пенсій проводитиметься із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії в розмірі 1,17.

Якщо розмір підвищення через перерахунок пенсій буде менший 100 гривень, встановлюватиметься доплата до пенсій у сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру. Ця доплата враховуватиметься під час подальших перерахунків пенсій.

Крім того, особам, які отримують пенсію, встановлять одноразову доплату в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 січня 2019 року та збільшеного на коефіцієнт 1,61.

Одноразова доплата до пенсії проводитиметься для осіб, які отримують пенсію, мають страховий стаж, а також для осіб, розмір пенсій яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії (крім пенсії за особливі заслуги перед Україною, доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) станом на 1 березня 2019 року не перевищує мінімального розміру пенсії за віком.

Виплата одноразової доплати до пенсії проводитиметься рівними частинами в березні та квітні 2019 року.

Сума одноразової доплати до пенсії не включається до середньомісячного сукупного доходу сім’ї під час розрахунку розміру житлової субсидії та під час визначення права на надання пільг окремим категоріям громадян.

Фінансування виплат здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 306 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 620 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 765 0