Новини з 1996 року

Як трутень на мед. Альфі на кошти платників податків Кременчука купили авто, а Шаповалов вже тут як тут

Олександр Курилов 27 липня 2018 15:47 1502 1

Окремий підрозділ СБУ «Альфа», який базується в нашому місті, сьогодні отримав два мікроавтобуси «Форд» для своєї спеціальної антитерористичної групи.

Про таку новину повідомляє прес-служба міськвиконкому. Мова про Програму антитерористичних  заходів, яку втілює в життя міська рада, й за цією програмою мешканці міста регулярно допомагають нашим силовикам.

Нові авто придбані за рахунок податків мешканців нашого міста, та, на жаль, про це в повідомленні міськвиконкому нічого не говориться.

Натомість людям дають зрозуміти, що «ковдру» на себе потягнув наш нардеп Шаповалов, який взагалі до цих автомобілів ніяк не причетний.

Відомо, що нардеп з цього приводу навіть прочитав промову, в якій зазначив: він "переконаний, що реальна допомога й підтримка з боку міста є, перш за все, запорукою якісної і оперативної роботи спецпідрозділів".

І все це було б, можливо, смішно, якби не згадка, що пан Шаповалов не голосував за дуже важливий закон про національну безпеку. Але тепер він ходить і розповідає нам усім про те, що є запорукою.

А запорукою в нашому житті, між  іншим, є не  стільки офіцери СБУ, які промов не виголошують, а саме нардепи, які закони для нормального життя України приймають.

От тільки погано, що нашого нардепа в цьому переліку законодавців – немає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Петр Демченко 29.07.2018 23:10

А Кременчук уміє вибирати депутатів, які дуже рідко голосують. Шаповалов ще нічого, а от Жеваго, суперпрогульник, якого обирають вже пару десятиліть депутатом ВР, так той взагалі пропускає більше 90 % сесійних днів.