Новини з 1996 року

Як серед білого дня «чистять» прилавки магазинів у Кременчуці? Телекамера не рятує

Олександр Курилов 10 лютого 2017 13:05 633 0

Це сталося днів 3 тому в одному з магазинів на Молодіжному. Наркозалежні (НЗ) чоловіки просто завітали до цього магазину. Щоб більше зрозуміти, що сталося, у мене був свідок цього дійства.

“Я, як завжди, пішла у той магазин, щоб купити трохи продуктів - крупи, яйця, те, що потрібно на кухні. Підійшла до каси, почала розраховуватися за продукти, та мені навіть не було запропоновано ані пакета, ані якихось купонів (як раніше було). Касир почав дуже неохайно, навіть, я б сказала, кидати продукти сюди вниз по касі. Я дуже була обурена. При виході сказала охоронцю, але він відповів, що це не його справа. Ну добре, я й пішла. Але, як завжди, вже на виході згадала, що забула купити молока. Повернулася, поставила пакет у ящик. Мою увагу привернули двоє чоловіків. З їхного вигляду зрозуміла, що це були НЗ. Я відразу відійшла, нібито щось розглядала, та одночасно дивилася на них. Раптом один розстебнув курточку і почав дуже швидко й дуже багато закидати туди шампуні та гелі. Хвилин п’ять пройшло - полиця майже порожня. Я навіть не хотіла нічого казати ані охоронцям, ані касирам. Адже вони не по-людськи до мене поставилися, так і я до них. А ще ж цей магазин «славетний» камерами відеоспостереження. Тож ті чоловіки просто вийшли з магазину і все!” – ім’я жінки не будемо називати задля її безпеки.

Тоді у мене особисто стільки питань до цього магазину, хоча ні, до працівників цього магазину! Чому вони грубі навіть до жінок? Можливо, хочуть бути типу такими крутими, але це не так. Куди дивляться дуже «сміливі» та «сильні» охоронці? Напевно, якби були діти, що вкрали цукерку, вони б показали себе у роботі. Так, їм би ще за це премію, напевно, б дали.

Дуже соромно за таких людей, які до інших ставляться, як до якогось бруду. Але як вони до нас, так і ми до них!

Влад Гладкий

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 99 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 150 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3883 2