Новини з 1996 року

Які ще тести? Полтавщину від коронавірусу захистять бетонними блокпостами – рішення чиновників

Олександр Курилов 26 березня 2020 13:40 213 0

У сусідній Полтаві сьогодні починається облаштування спеціальних бетонних блокпостів, які захищатимуть обласний центр від коронавірусу.

І таких об’єктів бетонного захисту від епідемії буде тільки п’ять. Відповідне оголошення, що ось – починаємо, оприлюднив сьогодні місцевим ЗМІ секретар Полтавської міської ради Шамота.

Відповідні заходи протиепідемічної бетонної оборони розгортають через швидку можливу появу хворих на коронавірус на Полтавщині, і, ймовірно, такі випадки захворювання вже зареєстровані, однак поки що про них в області не оголошують.

Далі ж слід сказати, що абсолютно такі ж бетонні блокпости вже виставив навколо Кременчука міський голова Віталій Малецький. І в нас цих бетонних блоків більше, тобто наш цементний захист - кращий.

Однак кременчуцьке призначення цих бетонних постів зовсім інше.

Тож якщо, за словами очільника Полтави Шамоти,  тут перевірятимуть температуру в тих, хто їде в Полтаву, і якщо підвищення температури виявлять, до справи долучать медиків, то в Кременчуці все буде по-іншому.

Кременчуцькі блокпости – не для перевірки температури, хто б тут кому що перевіряв, а для перевірки документів і повного закриття міста в першу чергу від мешканців прилеглих сіл.

І можна зрозуміти, чому чиновники по-різному оцінюють призначення цих блокпостів.

Точка зору мера Кременчука  Малецького – більш логічна, ніж очільника Полтави. Чим менше людей у нашому  місті, тим менше покупців у місцевих магазинах і не тільки. А ще – чим більше бетонних блоків, тим більше переконання, що зомбіапокаліпсис із нашими чиновниками до нас уже прийшов.

Далі ж слід сказати, що такого кіно з «коронавірусними» бетонними блоками, як це є на Полтавщині, які повинні захищати міста від вірусу, – більше немає ніде у світі.

Натомість у світі є тестування і карантин, і чим більше ним охоплено людей, тим більша гарантія, що поширення хвороби не буде таким всеохоплюючим. Поки що ми бачимо тільки протилежне.

В Україну везуть наших громадян із Європи, у яких ніхто не перевіряє, хворі вони чи здорові. Їм міряють температуру  і відпускають на всі сторони, добре знаючи, що є інкубаційний період і спочатку підвищеної температури в людини не буде.

І зрозуміло, що тут би нашим чиновникам вчинити навпаки – робити при найменшій підозрі тести, як це сьогодні роблять у Німеччині, Ізраїлі…

На жаль, у нас такого немає. Натомість усі мери міст Полтавщини виконують розпорядження Полтавської обласної адміністрації – виставляють великі бетонні блокпости проти коронавірусу.

Схема розміщення противірусних укріплень на Полтавщині - вгорі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 547 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 814 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 866 0