Новини з 1996 року

Які ще тайни від кременчужан? ДЕПУТАТАМ МІСЬКРАДИ ПРОПОНУЮТЬ ОБИРАТИ КЕРІВНІ КАДРИ МЕРІЇ ГЛАСНО

Олександр Курилов 20 листопад 2015 16:08 1037 0

Нові депутати Кременчуцької міської ради, які цього вівторка на своїй першій  сесії обиратимуть секретаря міськради й нових заступників міського голови Віталія Малецького, пропонують робити це відкрито, гласно й без усяких таємних голосувань.

Відповідну точку зору «Програмі плюс» оприлюднили депутати міськради Оксана Піддубна та Анна Павленко.

«Під час обрання керівників виконкому, першого чи іншого заступника, секретаря міськради чи голів комісій таємного голосування не може бути в принципі. Фракція партії «Укроп» на цьому наполягатиме – ніяких таємниць від наших виборців. Тільки відкритість», - зазначила з цього приводу депутат Оксана Піддубна.

«Взагалі новим депутатам міськради слід відмовитися від таємних голосувань. Якщо обирати секретаря міськради, то тільки відкрито. Першого заступника міського голови – обирати тільки відкрито. Взагалі в питаннях міського життя щось закритого від людей не може бути взагалі. І можу тільки запитати у своїх колег: а чому того ж секретаря міськради ми повинні обирати таємно? Які тут таємниці і в чому?  Міська влада живе на податки кременчужан і приймати рішення таємним голосуванням від людей, які наймають депутатів захищати їхні інтереси, – це дурниця», - така точка зору депутата Анни Павленко.

Про що слід додати – реакція інших депутатів на таку пропозицію: взагалі відмовитися від таємних голосувань у міськраді, поки що залишається невідомою.

Єдине, що в цьому переліку зрозуміле, – найбільша фракція депутатів міськради Кременчука від «Опозиційного блоку», за словами її керівника Миколи Порицького, голосуватиме за всі питання тільки відкрито й гласно.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1003 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1859 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 861 0