Новини з 1996 року

Як СБУ дізналося про махінації у міськвиконкомі? Мер Кременчука Малецький веде спецрозслідування

Олександр Курилов 17 серпня 2018 10:15 2428 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький ініціює проведення спеціального внутрішнього службового розслідування для вивчення причин витоку інформації з кабінетів найвищих міських начальників, які стали відомими правоохоронцям та громадськості.

Відповідне розпорядження під грифом «Для службового користування» оприлюднено на сайті міськвиконкому Кременчука.

Розпорядження мера Віталія Малецького з цього приводу має номер 220-Р-ДСК й назву  «Про проведення службового розслідування  з питань охорони державної таємниці у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради  Полтавської області».

Щодо самого розслідування, то за тим, що сьогодні відбувається в нашій мерії, воно справді  стосуватиметься таємниць, однак недержавних.

І головне питання, на яке слід буде відповісти «Шерлокам Холмсам» нашої мерії, – звідки поліція та СБУ дізналися про перевищення службових повноважень  нашими чиновниками  при вирішенні власних квартирних питань за рахунок бюджетних коштів?

Ще одне цікаве запитання з цієї ж теми: звідки всі знають, що мер Кременчука Малецький збирається ділити сім нових квартир покращеного планування між своїми людьми, хоча ця інформація ніде не оголошувалася взагалі.

Відомо, що розслідування не буде обмежено лише квартирами, однак стосуватиметься запитань – чому громадськості стають відомими такі питання, як кількість відпусток нашого градоначальника за один рік і де та як він їх проводить, зокрема, в якій країні світу?

Слід додати, що результати розслідування мера щодо фактів витоку виконкомівських таємниць про зловживання оприлюднюватися не будуть.

Однак комусь у нашій мерії за це дістанеться по повній програмі.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 643 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0