Новини з 1996 року

Як ранкова кава з лимоном впливає на організм людини

pplus 22 жовтня 2020 07:35 256 0

Дієтологи розповіли, чому вранці корисно пити не просто каву, а з лимоном. Цей напій виявився найкращим для того, щоб підбадьоритися і надати організму життєвих сил. Якщо в каву додати сік цитруса, то її властивості зміняться, а користь стане відчутнішою.

Як кава з лимоном може продовжити життя клітинам організму

Старіння організму відбувається на клітинному рівні. Один з найпотужніших і відомих науці антиоксидантів — це цитрусові.

Серед них особливе місце займають саме лимони. Вживаючи їх регулярно, вдасться налагодити обмін речовин, зменшити кількість жирових відкладень на тілі, вирішити проблеми зі шкірою обличчя і волоссям, виглядати молодшими і здоровішими.

Поєднання кави і лимона — можливість худнути без дієт. Це відбувається за рахунок сечогінного ефекту першого і ще тому, що цитруси розщеплюють жир.

Органічні кислоти пригнічують почуття голоду, заряджають енергією, що життєво необхідно зранку.

Якщо поєднувати правильне харчування, регулярні фізичні навантаження і каву з лимоном на сніданок, то результат у вигляді стрункої фігури не змусить себе чекати.

Мріючи прибрати зайві сантиметри на талії, пити не лише каву, але й чай потрібно без додавання цукру.

Кава з лимоном зранку зміцнить імунітет і поліпшить роботу мозку

Є дані про те, що ранкова кава, якщо в неї додати кілька крапель соку або скибочку лимона, допоможе зміцнити імунну систему. Разом вони «працюють» ефективніше, ніж окремо.

Кофеїн викликає сплеск природного імуноглобуліну, а саме він в організмі — бар'єр від вірусів, бактерій і інфекцій. Крім усього іншого, кава не з молоком і цукром, а саме з лимоном підвищує розумові здібності.

Підбадьорливий напій впливає на рецептори в головному мозку, що позбавляє сонливості, підвищує працездатність і дозволяє з легкістю концентрувати увагу.

Кава з лимоном покращує пам'ять, але лише в комплексі. Хоча кожен інгредієнт має свої корисні властивості, але в тандемі вони більш ефективні.

Зарядитися вранці енергією на весь день, змусити і тіло, і мозок працювати на повну, вирішуючи складні завдання і підвищуючи фізичні навантаження — все це під силу тим, хто п'є каву з лимоном.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 98 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 524 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 656 0