Новини з 1996 року

Як припинити бардак з виборами? КРЕМЕНЧУЖАНИ ПІДКАЗУЮТЬ КАНДИДАТАМ В МЕРИ, ЩО ЇМ ПОТРІБНО РОБИТИ

Олександр Курилов 19 жовтня 2015 16:38 440 0

Редакція «Програми плюс» отримала цікавого листа від одного з мешканців нашого міста, який теж скептично дивиться на всю цю навалу агітаційної літератури.

На думку нашого читача, все це пов’язано з тим, що кандидати в міські голови Кременчука просто не знають, що їм говорити людям. А говорити за тим, що пише мешканець нашого міста, потрібно ось про що.

«Я б ставив такі завдання, як я їх розумію.

1. Дороги та тротуари. Не потрібно поки що грандіозних проектів, це не на часі – фонтани, пам’ятники і таке інше. Потрібно довести до ума, те, що вже є. Це і буде робота для кременчужан.

2. Альтернативна енергія, економічні способи опалення, водопостачання – потрібні нові технології в комунальне господарство. Це теж робота для мешканців Кременчука.

3. Будівництво сміттєпереробного заводу, який буде працювати на місто з прибутками. Якщо все правильно зробити, то переконаний, що завдяки цьому заводу, вивезення сміття було б для людей безкоштовним. Це вигідно, між іншим.

4. Потрібні нові технології в медицину  та ремонти медичних закладів. Також потрібно поміркувати й про страхову медицину. Якщо бабуся заплатить 500 гривень за рік і знатиме, що їй також дадуть ліки й це лікарю буде вигідніше, ніж виписувати пацієнту «портянку» за довжиною (рецепт) в аптеку, – то це будуть зміни.

5. Індустріальний парк – добра справа, але потрібно поставити більш розумного та швидкого координатора, тим більше, що це робітничі місця.

6. А вже після цього – фонтани, пам’ятники і таке інше.

Я не остання інстанція  й кожен  кандидат має нам довести й розповісти, що він планує зробити і як?

Кандидати в мери також повинні показати способи фінансування. Поки що бачу одне – всі говорять загальними фразами – збудуємо, зробимо.

Мер Кременчука має бути господарем, він повинен заряджати енергією себе та свою команду.

А сьогодні яких ми бачимо кандидатів у мери Кременчука?

Хлопчики найняли агітаторів, дали їм грошей і все облили брудом.

То хто змагається сьогодні за посаду мера Кременчука: гроші, компромат і що буде робити той, хто переможе в цій брудній агітації?

Далі дерибанити бюджет та красти землю? А що він буде робити для людей – цього ніхто не знає.

Але головне в цій справі – потрібен громадський контроль. Без контролю громадських організацій, без ЗМІ, телебачення нічого не буде. Взагалі нічого.  

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись