Новини з 1996 року

Як правильно вирішувати проблеми. Мешканці будинку на Бреста, №47 – для прикладу. Прецедент у місті

Олександр Курилов 16 травня 2018 11:14 1433 0

У Кременчуці вчора – надзвичайно цікаві збори мешканців будинку №47, що по провулку Героїв Бреста. Тема зборів – лічильник тепла, який встановлено невідомо як і який рахує тепло для п’яти під’їздів будинку з десяти і заразом рахує тепло для сусіднього будинку, в якому є свій лічильник тепла.

У підсумку ж мешканці за своїм зверненням отримали типового листа з ПАТ «Полтаваобленерго», в якому людям написали, що факт неправильного обліку теплової енергії у них встановлено.

Тож проведено перерахунок за показами незрозуміло на якій трубі встановленого  теплового лічильника.

Відповідно, власники квартир з 91-ї по 149-у будуть доплачувати за тепло у відповідності до факту неправильного обліку теплової енергії.

Натомість власникам квартир з 1-ї по 90-у підрахунок тепла відбувається за нормами споживання без лічильника.

Звідси й збори – тим, кому тепло нараховано  за нормами, доплачувати не потрібно.

А ті громадяни, в яких є лічильник на тепло, отримали додаткові рахунки на оплату. В середньому кожна родина має доплатити по півтори - три тисячі гривень.

Тож тема зібрання громадян – що робити і як бути в цій ситуації, коли вартість тепла їм нарахували за неправильно встановленим лічильником.

Пропозицій від учасників зборів багато - від необхідності подачі заяв до суду й аж до перекриття проспекту Свободи.

Втім за порадою репортера «Програми плюс» вирішили діяти інакше.

І вже сьогодні зранку, о 8-00, разом зі своїм депутатом міськради та репортерами прийшли в міськвиконком на прийом до наших градоначальників… Варто додати, що громадяни переживали й міркували, приймуть їх чиновники чи ні.

Однак чиновників мерії обирають люди, тому жодних підстав у «батьків міста», аби не приймати делегацію кременчужан, – не було.

І потрапили мешканці будинку до заступника мера Кременчука з комунальних питань Декусара та керівника УЖКГ Москалика.

Тож усі разом вирішили, що для початку спеціальна комісія міськвиконкому подивиться на криво встановлений їхній лічильник тепла й складе офіційний акт з цього приводу.

А далі вже на підставі цього акта можна буде звертатися до теплопостачальної організації, аби відмінили донарахування в  оплаті за неправильно встановленим лічильником.

Продовження цієї історії  буде й «Програма плюс» розповість про всі результати.

Хоча про один такий можна говорити вже сьогодні. Якщо громадяни бачать проблеми, які їм сотворили комунальники, то перш за все не потрібно мовчати.

Потрібно зібратися хоча б у кількості 15 осіб, написати звернення і йти в міськвиконком.

Бо саме там, а мерія в даному випадку виступає організатором кременчуцьких справ, і вирішуються проблеми.

І саме чиновники, які отримують велику зарплату і яких ми обрали, повинні людям допомагати. Поки що саме це ми й бачимо.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись