Новини з 1996 року

Як правильно спілкуватися з живою природою

Валерія Макряшина 15 липня 2020 07:15 303 0

Кожна рослина володіє унікальною силою. Наші предки навчилися користуватися дарами природи для своїх цілей. Існують дерева, здатні вгамувати біль, здійснити заповітне бажання і відновити запас життєвих сил.

У кожної людини є своє дерево-талісман. До дерев в усі часи зверталися за допомогою. Експерти пропонують познайомитися з мудрими рішеннями, які допомагали нашим предкам жити щасливо. Дізнайтеся про те, навіщо насправді обіймати дерева, і яка користь буде від спілкування з живою природою.

Як вибрати своє дерево

Вважається, що рослини володіють особливою силою, яку можна перейняти і використовувати для своєї користі. Кожне дерево унікальне, тому звертатися за певною допомогою можна не лише до звичних березок, але і до інших порід дерев.

Яблуня. Вона здатна допомогти в тому разі, якщо переслідують побутові негаразди. Це дерево виступає символом добробуту та сімейного щастя, тому звертаються до нього за допомогою для збереження гармонії у родині, набуття любові, дарування довгоочікуваного потомства, залучення фінансового добробуту. Яблуня — жіноче дерево, і вона допомагає усім без винятку дівчатам і жінкам.

Горобина. Це дерево — спаситель тих, хто потребує відновлення сил. Під ним добре відпочивати після напруженої роботи і справлятися зі стресом, притулившись до стовбура. Сприятливо впливає горобина на тих, хто страждає від стресів, перепадів настрою і потребує набуття душевної рівноваги.

Дуб. Це дерево допомагає знайти міцне здоров'я, мислити ясно і набратися сил для рішучого ривка вперед. Спілкування з таким деревом покращує настрій і допомагає тверезо оцінювати ситуацію. Чим старший дуб, тим могутніша його енергетика.

Береза. Це дерево-цілитель цінувалося в усі часи. До берези йдуть з будь-якими проблемами, за душевною гармонією і для відпочинку. Обнявши стовбур і притулившись до нього лобом, можна справитися з головним болем в лічені хвилини, а якщо прошепотіти заповітне бажання і пов'язати стрічку на гілці, то воно обов'язково здійсниться.

Клен. Це дерево здатне перетворювати енергію людини, і до нього звертаються ті, хто потребує позбавлення від негативних емоцій. Будь-які переживання і злість можна довірити клену, обнявши його, подумки або вголос промовивши все, що накипіло.

Сосна. Цілюще дерево, яке наділяє силою і швидко відновлює імунну систему. Обійматися з соснами корисно тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями, схильний до простуд і дратівливості.

Ялина. Здібності цього дерева унікальні. Ялина може забрати переживання, заспокоїти та зняти напругу. Достатньо просто посидіти під розлогими лапами дерева, притулившись до стовбура, щоб нормалізувати енергію і відновити сили. Ялина допоможе і в тому разі, якщо є порушення сну.

Тополя. Здібності цього дерева поширюються на зняття негативу, у тому числі і пристріту з псуванням. Тополя, як і осика, допомагає впоратися з зубним болем та м'язовими спазмами.

Верба. Ще одне жіноче дерево, яке оберігає енергетику. Завдяки спілкуванню з вербами жінкам простіше розлучитися з переживаннями, знайти упевненість в собі і зберегти привабливість. Верби розвивають інтуїцію, яка допомагає вчасно передчувати неприємності і обходити їх стороною.

Техніка правильних обіймів

Перш ніж вирушати на пошуки «свого» дерева треба знати те, як саме працює спілкування з природою. Важливо не лише вибрати місце, але і відчути його енергетику. Пошук відповідного дерева може затягнутися, адже для цього потрібно знайти відносно чисте місце, розташоване на віддалі від галасливих трас і брудних виробництв. Парки, лісові зони, сквери і переліски чудово підійдуть для терапії.

Важливий критерій — внутрішнє розташування. Буває так, що дерево, яке виглядає, як на картинці, відштовхує, і до нього просто не хочеться підходити. Слухаючи свій внутрішній голос, можна швидко знайти те дерево, яке допоможе в тій чи іншій ситуації.

До дерева стають обличчям, вітаючись і просячи допомоги. Робити це можна подумки, простягнувши руки до стовбура. Відчувши відгук, який може виражатися в теплі, яке йде від стовбура, або в упевненості, що все йде як треба, дерево обіймають і туляться до нього лобом. Час, проведений у спілкуванні з деревами, йде інакше, і одним потрібно кілька хвилин, а інші готові годинами перебувати в гармонії з природою.

З деревами можна говорити, гладити їх по корі, але у жодному разі не можна їм шкодити, дряпаючи кору або обламуючи гілки. Після сеансу дерево дякують за допомогу. На прощання можна пов'язати стрічку або залишити частування поруч. Кожне спілкування буде корисним, якщо робити це за велінням серця.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1204 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2203 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2819 0