Новини з 1996 року

Які плани у міського голови на Центральну районну лікарню? Загарбницькі!

Марина Баніт 22 грудня 2017 12:04 738 0

Сьогодні на сесії міської ради депутат Оксана Піддубна порушила питання щодо подальшої долі центральної районної лікарні.

Піддубна наголосила на тому, що мешканці району були попереджені про розформування ЦРЛ. Але досі міський голова ніяких роз'яснень не надав. Будь-якої інформації або грошей не передбачено в бюджеті, принаймні депутат цього не побачила.

Тож міський голова відповів з цього приводу так:

"Стосовно районної лікарні. Ми приймаємо від неї трансфер у розмірі 500 000 гривень. Це вони перераховують різницю. Стосовно того, що ми зустрічалися з мешканцями району. Ми в той же день направили лист з пропозицією передати нам в оренду частину приміщень ЦРЛ для розміщення амбулаторії центру ПМСД на території лікарні. Але цей ПМСД означає, що юридична особа наша, лікарі - наші або переведені з району, зарплату платимо ми, комуналку платимо ми, якщо нам дають гроші, робимо капітальні ремонти ми.

У районі є проблеми з недофінансуванням, покриття потреби - 16 мільйонів гривень. Зараз вони зайняті тим, щоб реабілітувати якісь там ресурси, щоб закрити якісь проблеми взагалі району. Тобто там навіть учора звучали думки, щоб розпустити район.

Отже ми зараз чекаємо відповіді і якщо її не буде до 26 числа, будемо зв'язуватися з адміністрацією і вирішувати це питання.

Приміщення нам потрібно від 150 до 200 квадратних метрів. Ми хочемо посадити там 2-3 лікарів і в кожного буде по 2-3 середніх медпрацівники. Хочемо посадити там педіатра і кілька вузьких спецілістів, щоб приймали за графіком.

Стосовно звільнення ліарів з ЦРЛ, то ми попередили відповідальну за кадри особу, що ми пропонуємо щоб вони перейшли працювати до нас. Впливати на звільнення ми не можемо".

Оксана Піддубна наголосила на тому, що мешканців Кохнівки, які відносяться до Кременчука, близько 7000 осіб, і вони не хочуть, щоб до них приїжджав лікар раз на тиждень й утворювалася величезна черга. Адже в них потреба саме у вузьких спеціалістах.

Далі Геннадій Іванян продовжив тему:

- Віталію Олексійовичу, вам воно навіщо потрібно все це? Навіщо ви туди поїхали і пропонували ультиматуми "або ми беремо в оренду у вас територію, або забираємо в місто своїх пацієнтів"? 

Згідно з реформою, нам треба відкрити кілька ПМСД у місті, - відповів Малецький.

- Та навіщо воно вам, давайте будемо займатися реформами у нас у місті. Ви шапку закидаєте дуже далеко, вам усе одразу потрібно, не поспішайте! - закликав Іванян міського голову.

- Від мешканців є пропозиція лишити до 1 липня 2018 року все, як є, поки не буде реформ і пацієнти не будуть укладати угоди, - запропонувала Піддубна.

Але міський голова наполягав на тому, що вже довго ніхто не чіпав ЦРЛ протягом 8 років. Тож він планує діяти на свій лад.

 

 

  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 844 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1273 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1729 0