Новини з 1996 року

Які парфуми підійдуть тим, хто не любить різких ароматів

pplus 05 березня 2021 07:20 181 0

Міцні, насичені аромати, які залишають довгий шлейф, — це, звичайно, добре. Але якщо ви не переносите різкі запахи, що робити?

"Парфуми, які пахнуть чистотою" — один із топових парфумерних запитів. Другий за популярністю в цій категорії, до речі, звучить так: "парфуми, які пахнуть милом". Здавалося б, навіщо взагалі наносити на себе парфум, якщо вам потрібен запах чистоти?

Але тут усе трохи складніше, ніж здається, тому що у випадку з використанням парфумів на шкірі залишається тонкий аромат, який сприймається зовсім інакше, ніж просто чисте тіло.

Тому якщо ви завжди страждали від різких парфумерних запахів на роботі, в громадському транспорті і де завгодно, а тому з обережністю ставилася до поповнення власного парфумерного арсеналу, знайте, що ваш час прийшов. Розповідаємо, які ноти шукати в ароматі, щоб отримати "запах чистоти".

Білий мускус

Вічна класика чистоти. Кожна людина сприймає цю ноту по-своєму, але більшість сходяться на думці, що звучить вона м'яко, як бавовна, але має при цьому чуттєвий шлейф. А ще білий мускус добре змішується з натуральним запахом шкіри.

Альдегід

Якщо ви раптом не знали, альдегіди — це синтетичні молекули, які всередині носа (це важливо, тому що запахи відносяться до наших почуттів, тому сприймаються дуже по-різному) здаються мильними. Також в альдегідах часто звучить метал, але досить стримано. Якщо додати їх у правильній кількості в правильну композицію, вийде теплий запах свічкового воску.

Апельсинова квітка

Цю ноту парфумери часто включають в аромати із запахом "шкіри дитини" або "голівки дитини". Хоча вони не є на 100% ароматами чистоти, цей ніжний молочний запах мало кого може залишити байдужим. На відміну від самих апельсинів та інших цитрусових, він не такий насичений, але все ще солодкуватий.

Лаванда

Майже всі впевнені, що лаванда (цікавий факт: у перекладі з латинської lavare — мити) в цьому списку з'явилася завдяки своїм розслаблюючим (доведеним науково, до речі) властивостям. Ви вже помітили, що ми говоримо не стільки про аромати чистоти, як про комфортні запахи? Все тому, що тренд на чистоту в парфумерії майже невіддільний від свого роду парфумерного хюгге. Повертаючись до справи, якщо ви купуєте аромат із запахом свіжої білизни, лаванда там точно є.

Ірис

Якщо вибудовувати аромат тільки на основі ірисів, він буде яскравим, помітним і зовсім невинним. Але сама по собі нота це дуже обережна і принадна. Якщо шукати порівняння у світі чистоти, то найбільше запах схожий на пудру для макіяжу з пушком. А це, як відомо, теж класика.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 687 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1102 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1551 0