Новини з 1996 року

Як Піддубна схотіла, так й мер зажадав від чиновників звітності через "Фейсбук"

Андрій Михайленко 13 лютого 2017 16:05 980 0

Міський голова Віталій Малецький вимагає від підлеглих важливу для городян інформацію розміщувати в соціальних мережах.

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді міський голова Віталій Малецький  поставив перед керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради завдання  - розміщувати важливу для городян інформацію про життєдіяльність міста   в соціальних мережах, зокрема «Фейсбуку».

Віталій Малецький  звернув увагу  керівника відділу контролю за станом у місті  Юрія Войтенка на те, що  на сторінці Служби допомоги мера кременчужанам у «Фейсбуку» з 21 січня не оновлювалася інформація.

На думку міського голови,  будь-яку важливу для мешканців міста  інформацію - від відключення електроенергії до встановлення лічильників - необхідно розміщувати і в соціальних мережах, щоб городяни,  користувачі Інтернету, оперативніше її отримували.

Активніше працювати з «Фейсбуком» вказівку отримали й інші керівники структурних підрозділів виконкому, в тому числі й керівник управління житлово-комунального господарства міста Іван Москалик.

Нагадаємо, кума мера, депутат Оксана Піддубна, вдруге виносить на розгляд сесії міської ради питання про впровадження тотальної онлайн-звітності не лише чиновників, але й коммунальних підприємств за кожну витрачену бюджетну копійку.

Проект рішення Піддубної має назву "Про затвердження переліку інформації про рух коштів по банківських та казначейських рахунках, яка підлягає обов’язковому оприлюдненню на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету виконавчими органами міської ради й іншими юридичними особами комунальної власності територіальної громади міста Кременчука". 

Читайте також: Апеляційний суд Полтавщини сьогодні визначився щодо корупційності віце-мера Усанової

Даним документом передбачено зокрема публікування чиновниками інформації про витрачання бюджетних коштів через соцмережу "Фейсбук".

 

 

 


 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 178 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 342 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 686 0