Новини з 1996 року

Як отримати біометричний паспорт в Кременчуці

Марина Баніт 18 січня 2017 10:27 3611 0

Паспорт громадянина України тепер оформляють з 14 років.

Тож для отримання біометричного паспорта, який тепер має вигляд пластикової картки та містить безконтактний електронний носій інформації, кременчужани можуть  звертатися до територіальних підрозділів міграційної служби за адресами: вул. Ігоря Сердюка, 31/16, пр. Свободи, б. 166, а також до Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці за адресою: пл. Перемоги, 2, де працівники здійснюють фотографування, сканування підпису та відбитків пальців рук особи, і без особистої присутності людини ці процедури провести неможливо.

Особи, які оформлятимуть паспорт у віці 14-18 років, отримають документ зі строком дії 4 роки, після 18 років паспорт видаватиметься на 10 років. Уперше паспорт громадянина України видається безкоштовно.

Для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки громадянам можна звертатися до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

Для оплати до бюджету платежів за оформлення документів (у тому числі закордонного паспорта).

Оплачується лише один платіж – адміністративний збір. Порядок обчислення адміністративного збору визначено законом, як сума вартості бланка, вартості персоналізації та вартості адміністративної послуги. На офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України є сервіс розрахунку вартості послуг та виписка рахунків з реквізитами, які при необхідності можна роздрукувати.

Для подачі документів на оформлення закордонного паспорта громадянину необхідно мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та закордонний паспорт, якщо такий був.  

Система, на основі якої оформляються біометричні паспорти, не приймає інформацію з жодних носіїв. Працівник міграційної служби особисто вносить дані до заяви-анкети особи для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Читайте також: Корупція мерії: суд завтра розгляне питання корупційності віце-мера Ольги Усанової

У ЦНАПі  Кременчука закликають громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення закордонних паспортів за підвищеними тарифами.

 

 

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 509 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 986 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3496 0