Новини з 1996 року

Як навчатимуться студенти після січневого локдауну? МОЗ порадило, але останнє рішення за вишами

Валерія Макряшина 20 січня 2021 11:55 263 0

Студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному або очному форматах у разі сприятливої епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної інфекції COVID-19.

Таку позицію МОН висловив сьогодні у своєму Telegram-каналі міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Міністр наголосив на тому, що заклади освіти самостійно схвалюватимуть рішення щодо строків та форм навчання після завершення заходів посиленого карантину.

«Заклади вищої освіти, маючи широку управлінську автономію та враховуючи епідситуацію в кожному окремому регіоні, самостійно вирішуватимуть, коли та в якій формі організовувати навчання», – зазначив Сергій Шкарлет.

За його словами, низка спеціальностей і більшість професій потребують практичного навчання, а тому важливо організувати студентські та учнівські практики з дотриманням карантинних заходів.

Щодо нашого міста, то ще невідомо, як працюватиме після локдауну Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, найімовірніше, студенти продовжуватимуть дистанційне навчання, але не всі, а деякі окремі групи. Про точний розклад занять стане відомо пізніше. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1563 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1900 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2269 0