Новини з 1996 року

Як Малецький подбав про своїх: На зарплату директора Теплоенерго не вистачить жодних кредитів!

Марина Баніт 02 листопад 2017 17:18 1689 0

Громадська організація "Антикор" оприлюднила на своїй сторінці у ФБ шокуючі дані.

Провівши розслідування, вони дійшли до висновку, що

«НА ТАКУ ЗАРПЛАТУ НІЯКИХ КРЕДИТІВ НЕ ВИСТАЧИТЬ, АБО СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ ОТРИМУЄ ДИРЕКТОР КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»?
Як відомо, у цьому році керівництво КП «Теплоенерго» вирішило взяти кредит для виплати зарплати працівникам у розмірі 6 млн. грн., а місцева влада, відповідно, дала згоду на відкриття кредитної лінії для підприємства. На фоні такої події та враховуючи скандальне рішення Кременчуцького виконкому про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду, хотілося б звернути увагу на витрати міського бюджету, пов’язані з утриманням директора КП «Теплоенерго» Питулька Д.М.
Завдяки зверненню до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яке ми публікували раніше, щодо надання неповної інформації по контрактах з керівниками комунальних підприємств м. Кременчука, нам вдалося нарешті отримати весь пакет документів – трудовий договір та додаткові угоди, якими визначаються умови матеріального забезпечення пана Питулька за рахунок платників податків.
Як вбачається з наведеного нижче графіка, посадовий оклад Питулька Д.М. в період з 2007 по 2013 р.р. рівномірно підвищувався: з 2750 грн. до 8094 грн. Проте з приходом до влади пана Малецького та його команди темпи росту заробітної плати директора КП «Теплоенерго» почали бити всі рекорди – з 8923 грн. у 2015 році до 19 157 грн. у 2017 році. Необхідно зазначити, що посадовий оклад – це лише вершина айсберга, оскільки відповідно до умов контракту зазначений директор отримує чимало бонусів.
Так, до суми посадового окладу у 19 157 грн. необхідно додати:
- премія за підсумками роботи за квартал у розмірі до 80% окладу;
- винагорода за підсумками роботи за рік;
- винагорода за ефективне управління майном;
- винагорода за вислугу років;
- соціальні пільги і надбавки, передбачені колективним договором;
- у разі щорічної відпустки тривалістю 24 та додатково 7 календарних днів – оплата відпустки у розмірі середнього заробітку та матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі середньомісячного заробітку (заробітна плата х 2);
- у разі виходу директора на пенсію – протягом одного року після досягнення пенсійного віку виплачується грошова винагорода у розмірі середньомісячного заробітку.
Хотілося б зазначити, що з такими підвищеннями зарплати та системою надбавок і преміювання директора КП «Теплоенерго» Питулька Д.М. це не останній раз, коли підприємство буде потребувати кредитних грошей".

 

Нагадаємо, що міський голова зі своєю командою прийняв рішення про підвищення тарифів на тепло та воду компанії "Теплоенерго". Також Кременчук візьме кредит для виплати працівникам компанії заробітної плати, заборгованість по якій склала пару місяців. З огляду на це в місті наразі дуже напружена ситуація у зв'язку з тим, що тепло та гаряча вода значно подорожчає. Прем'єр-міністр Гройсман доручив НКРЕ провести перевірку з цього приводу.

У тарифи Теплоенерго не дозаклали відкати Шаповалову, а Курченко-Гай просить перестати вірити в чудо

Від сьогодні у Кременчуці – нові ціни на тепло й в КП «Теплоенерго» збільшена зарплата. До 9000 грн.?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1957 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2507 0