Новини з 1996 року

Як «Міський сад» купив автомобіль у однопартійця міського голови

Ксенія Омельченко 10 липня 2018 10:20 556 0

Про те, що КЗКіВ «Міський сад» придбав без торгів у однопартійця міського голови автомобіль, повідомляють учасники "Кременчуцького антикорупційного центру". Дізналися активісти про таку  закупівлю з порталу «Prozorro».

Як виявилося, договір щодо закупівлі легкового вантажопасажирського автомобіля FIAT SCUDO (рік випуску - 2007) було укладено ще минулого місяця.

Вартість автомобіля - рівно 199 000 грн.

Активісти звертають увагу, що якби очікувана вартість авто була б на 1000 грн більша (тобто 200 000 грн), то парку "Міський сад" довелося б проводити відкриті торги, чекати щонайменше двох учасників, які б змагалися між собою, проводити аукціон і т. ін.

А так керівництво комунального парку самостійно обрало особу-продавця та підписало з ним пряму угоду.

У результаті автомобіль придбали в Радіонова Артема Валерійовича. На сторінці із закупівлею також міститься інформація про ідентифікаційний код продавця.

 

 

Перевіривши вказаний код на сайті clarity-project.info, "антикорівцям" вдалося дізнатися дату народження пана Радіонова – 13.11.1991 року. Вже починаючи з цього моменту, можна з упевненістю сказати – це той самий Радіонов А.В., який (згідно з інформацією із сайту ЦВК) є членом партії «Поруч» та брав участь у виборах 2015 року до Кременчуцької міської ради Полтавської області від зазначеної політичної сили. 

 

Фото Кремінь.Антикор.

 

 

Виникає питання: це просто випадковий збіг обставин? Адже не дуже хочеться вірити, що посадові особи КЗКіВ «Міський сад» навмисно організували допорогову закупівлю, аби укласти угоду з однопартійцем міського голови.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0