Новини з 1996 року

Як кременчужани відвідали Марш Нації у Києві в честь свята Покрови. ФОТО+ВІДЕО

Андрій Михайленко 17 жовтня 2016 15:38 2381 0

Орієнтовно понад одної сотні кременчужан були присутні на заході в столиці, який було приурочено до свята Покрови. П'ятницю, окрім самого свята та дня заснування Української повстанчої армії, слід також відзначити через те, що представники Цивільного корпусу "Азов" створили свою політичну партію, яку назвали "Національний корпус".

Участь у марші брало понад 10 тис. осіб, які, зокрема, представляли Цивільний корпус "АЗОВ, Правий сектор, організацію "С 14" та новостворену партію "Національний корпус".

 

 

Сам захід стартував у п'ятницю, о 18-ій годині, на території музею "Батьківщина-Мати" та закінчився близько 21-ї години на Софіївській площі, біля пам'ятника Богдану Хмельницькому.

 

 

У голові колони несли транспарант "Мир - після перемоги", який можна вважати українською відповіддю Хресній ході прибічників Московського патріархату влітку цього року, які закликали до встановлення миру з окупантом, який жодним чином не полишає своїх загарбницьких намірів.

Під час маршу застосовувалася величезна кількість смолоскипів, фаєрів, димових та шумових припасів, але це ніяким чином не призвело до масового безладу чи порушення масового порядку.

Колона учасників ходи пройшла за маршрутом: музей "Батьківщина-Мати" - Києво-Печерська лавра - Верховна Рада - вулиця Грушевського - Європейська площа - Майдан Незалежності - Михайлівська площа - Софіївська площа.

Протягом ходи зробили 1 зупинку на вулиці Грушевського, де було покладено квіти до пам'ятного знака одній з перших жертв на Майдані - Михайла Жизнєвського.

 

 

"АЗОВ" йде в політику - створено партію "Національний корпус"

Сам Марш Нації був не єдиною подією, котра привертала увагу громадськості.

Створення партії для будь-якого громадського руху є закономірним етапом розвитку.

Напередодні маршу, зранку 14 жовтня в київському Будинку архітектора відбувся установчий з'їзд партії «Національний корпус». Лідером партії делегати одноголосно обрали засновника нинішнього полку Нацгвардії "Азов" - Андрія Білецького.

Як було заявлено, партія утворена на базі ветеранів, активістів та волонтерів громадської організації "Цивільний корпус "АЗОВ", котра продовжує свою діяльність.

Оскільки партія має націоналістичний вектор своєї діяльності, то вказаний захід не оминули увагою такі визначні постаті сучасної української історії як Левко Лук'яненко і Мирослав Симчич, письменник Василь Шкляр та музикант Арсеній Білодуб.

 

 

Програма партії виходить з принципів україноцентризму. В документі поряд з традиційними пунктами наведення порядку у структурі влади сусідять положення про створення умов для залучення в країну технологій Четвертої індустріальної революції, розширення низового управління, розвиток української атомної енергетики, більш жорстке покарання за зловживання владою і корупцію - аж до смертної кари.

Це цілком нагадує положення сінгапурського реморматора Лі Куан Ю, котрий вивів свою місто-державу до числа найбагатших країн світу.

У зовнішній політиці пропонують зосередитися на створенні Балто-Чорноморської вісі. У відношенні до Росії пропонується розірвати Договір про дружбу та дипломатичні відносини. Відновлення відносин пропонується провести тільки після деокупації Криму й Донбасу і виплати Росією репарації.

Далі пропонуємо ще фото із Маршу.

 

 

 

Фото: відкриті джерела, Андрій Михайленко

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 136 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 832 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 878 0