Новини з 1996 року

Як головний еколог Кременчука розповідав литовцям про екологію міста: просив грошей

Марина Баніт 30 жовтня 2017 14:03 503 0

Як "Програма Плюс" писала раніше, в Кременчука з'явився побратим - литовське місто Алітус. Це означає, що два міста підписали угоду про плідну співпрацю.

За традицією раз у певний період кременчуцькі чиновники сідають у міськвиконкомі  перед відеокамерою і починають відеозв'язок з литовськими колегами. Така собі онлайн-зустріч проходить за схожим сценарієм: у загальній формі обговорюють напрямки роботи міст. Звичайно, основні домовленості досягаються не під час таких трансляцій... Але протокол є протокол.

Отже, мабуть, уперше на сьогоднішній зустрічі слово дали головному екологу міста Олексію Федюну. Так він почав свою розповідь про те, що з усіх екологічних податків, які йдуть у бюджет країни, в місто повертаються лише 25%. Як пояснив пан Федюн, цього замало для того, щоб впроваджувати такі задуми екологічної сфери, як доволі важливе питання - очищення річок Сухий Кагамлик і Крива Руда.

Далі пан Федюн розповів, що через труднощі у фінансуванні екологічна програма, яка була раніше, - застаріла. Натомість підприємства змінили курс у виробництві. Через це в місті була важка екологічна ситуація, але її намагаються вирішувати. Пан Федюн пояснив, що, зокрема, вже створена друга програма, за якою потроху працюють екологи спільно з підприємствами. Але при цьому він визнав, що підприємці чинили опір нововведенням.

Тож у підсумку головний еколог міста висловив сподівання на співпрацю з литовськими побратимами та отримання грантів.   

   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1287 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1952 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2498 0