Новини з 1996 року

Які дні в червні можуть принести негаразди

pplus 03 червня 2020 08:30 180 0

У кожному місяці є як звичайні або сприятливі дні, так і небезпечні.

5 червня — місячне затемнення

5 червня очікується напівтіньове місячне затемнення, якому судилося пройти в знаку Стрільця. Це буде важкий день для всіх, хто планує поїздку. Все, що пов'язано з пересуваннями і транспортом, вимагає граничної обережності.

Також в цей день варто остерігатися спілкування з незнайомцями. Нові знайомства краще відкласти. Якщо ви не довіряєте людині, краще не розповідати їй про свої плани і секрети, стратегії на майбутнє і так далі. Також експерти радять утриматися від покупок.

16 червня — найбільш непередбачуваний день

Буває так, що непередбачуваність проявляється позитивно — коли очікуються сприятливі події, але невідомо, які саме. На жаль, це не той випадок. 16 червня буде останнім днем перебування спадаючого Місяця в знаку Овна, що негативно позначиться на житті багатьох людей.

25 місячний день - можливі різні непередбачені зриви планів. Будьте готові до того, що задумане вами може не здійснитися. Доведеться підлаштовуватися під різні події, які неможливо передбачити. Розчарування настануть як у справах, так і в любовній сфері. Не ображайтесь на людину, якщо вона скасує побачення в останній момент.

19 червня — покриття Венери Місяцем

Покриття — це астрономічне явище, в ході якого одне небесне тіло затуляється іншим. День 19 червня відзначиться серйозним занепадом сил, тому що Венера відповідає за енергетичні запаси людей, а Місяць заблокує можливість цієї планети поповнювати наші сили.

Через це можуть бути серйозні проблеми з продуктивністю на роботі, у справах. Варто братися за найпростіші справи, які не потребують підвищених витрат енергії. Також астрологи не рекомендують перевтомлюватися, відвідувати спортзал і надмірно рухатися, навантажувати себе роботою, піднімати важке. Якщо раптом різко впаде настрій, бажано вийти на вулицю і подихати свіжим повітрям. Крім того, Венера, покрита Місяцем, може вставити палиці в колеса тим, у кого заплановані на цей день побачення.

21 червня — сонячне затемнення

У червні очікується не одне, а цілих два затемнення. Друге з них — це кільцеве сонячне затемнення, яке пройде в знаку Рака. Це дуже небезпечний день, в який необхідно остерігатися сварок і конфліктних ситуацій, особливо у родині. Будь-який, навіть найдрібніший скандал може обернутися великими проблемами і навіть розставанням з коханою людиною. Через непорозуміння, викликані небезпечною енергетикою цього дня, можна перестати спілкуватися з родичем на тижні, місяці або навіть роки.

При перших натяках на скандал варто посилювати гнучкість і дипломатичність. Якщо цього не зробити, то непорозуміння перетвориться на справжню війну. Це буде вкрай небезпечний день. Ймовірно, затемнення 21 червня буде найбільш несприятливим з усіх шести явищ такого роду, які пройдуть у 2020 році, а також найнебезпечнішим днем червня.

30 червня — час негативних емоцій

Зростаючий Місяць у Скорпіоні зробить останній день червня невдалим для багатьох. Таке розташування Місяця може викликати сплеск негативних емоцій. Багато людей відчують заздрість, жадібність і образу. Все це негативно позначиться на відносинах любовного та дружнього характеру.

Останній день червня слід провести на самоті. Якщо вам щось не сподобається в поведінці оточуючих, краще стримати свою критику і бажання висловити все прямо в обличчя. Будьте гранично обережними в спробах донести свої думки до колег і близьких.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0