Новини з 1996 року

Як дають, то бери? Пустий кременчуцький табір "Зоряний" закуповує печиво та круасанчики

Валерія Макряшина 24 квітня 2020 11:35 1632 1

Хвороби приходять і відходять, а їсти хочеться завжди. Комунальний "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Зоряний" продовжує свій закупівельний марафон. Бо якщо ж гроші є, то чого їх не витратити? 

Так учора, 23 квітня, дитячий табір замовив смаколики на загальну суму 144 тисячі 736 гривень.

Відповідна інформація була оприлюднена на сайті відкритих закупівель Prozorro.

Заклад "Зоряний", який наразі ще не приймає дітей на відпочинок і якщо таке буде можливо влітку цього року, то буде диво дивне, купив 360 коробок з круасанами на суму 29 тисяч 736 гривень (вартість однієї - 82 грн 60 коп) та 400 кг вафель і 1 600 кг печива на суму 115 тисяч гривень.

Постачальником продуктів є товариство з обмеженою відповідальністю "Кашкан Логістик", зареєстроване в місті Горішні Плавні. Ця фірма неодноразово надавала свої послуги табору, зокрема постачала туди хлібобулочні вироби та кондитерку. 

Варто також відмітити, що строк поставки товарів - до вересня цього року. Чому закортіло керівництву табору "Зоряний" придбати продукти вже зараз, у квітні, під час пандемії, - питання доречне, й на нього відповідь також є. Висловимо її рядками з пісні вітчизняної групи "Бумбокс" - "Хвилюватися немає причин, як дають, то бери..."

 

Читайте також: Кременчуцький табір "Зоряний" закуповує картоплю на 450 тисяч гривень. На карантинний сезон?

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Vit 14.08.2020 11:27

Давно слідкую за нездоровою цікавістю авторки матеріалу до табору. Цікаво було узнати наскільки часто остання змінює постачальника наприклад електричної енергії або теплової енергії. Думається не так часто. Чому б це? Мабуть тому що такі послуги надають підприємства-монополісти. Що стосується "круасанчиків" авторка мабуть не здогадується що існуючі в м. Кременчук хлібокомбінати не "заморочуються" такою продукцією. Фактично їх виготовляє так званий "Лукас" (партнером якого є також згаданий Кашкан). Можливо таку продукцією могли б випускати міні-пекарні? Але чи мають вони свою дослідницькі лабораторії та дозволи Держспоживслужби України. Навряд чи. Та чи варто автору статті вивчати такі нюанси? Стосовно другого питання стосовно купівлі будь-чого. Ст. 334 Цивільного Кодексу України визначає що перехід права власності на товар здійснюється з моменту його передачі, а не залежить від того що вбачається авторці матеріалу. Звичайно. Можливо авторка вже має копії видаткових накладних...? Звичайно вона просто забула їх додати до матеріалу.... А так взагалі редакція Програми-Плюс дуже професійна і розміщує на своєму ресурсі тільки перевірену інформацію...

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1486 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1557 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1480 0