Новини з 1996 року

Як діє автоматичне призначення субсидій і скільки треба заборгувати, щоб лишитися без пільг?

Марина Баніт 20 березня 2018 11:44 1004 0

Департамент соціального захисту населення та питань АТО попереджає кременчужан про те, що в разі наявності боргу за комунальні послуги автоматична пролонгація нарахування субсидії блокується.

Діючим законодавством про призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг передбачено по закінченні опалювального періоду (з травня) автоматичне призначення субсидій на наступні 12 місяців без звернень громадян. 

Якщо по особовому рахунку станом на 01 травня 2018 року буде значитися прострочена понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (це 340 грн.), субсидія на наступний строк автоматично призначена не буде. 

У зв’язку з простроченою заборгованістю з травня 2017 року автоматично не було продовжено субсидію 7238 сім’ям Автозаводського району. З них 5330 заявників звернулися до управління та надали підтверджуючі документи про сплату заборгованості або укладення договору про реструктуризацію боргу. Решта сімей, а це 1908 осіб, не вирішили питання про сплату заборгованості та не скористалися правом отримати субсидію.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 1041 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1487 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1924 0