Новини з 1996 року

ЯК БЮДЖЕТНИМИ ГРОШИМА У КРЕМЕНЧУЦІ ПРОВОДЯТЬ АГІТАЦІЮ. Лише один приклад

Олександр Курилов 16 жовтня 2015 16:08 1079 2

Міський виконавчий комітет затвердив перерозподіл коштів на додаткове укладання асфальту на окремих виборчих округах, де у депутати міськради балотуються чиновники, їхні родичі або потужні бізнесмени.

Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні міського виконавчого комітету.

Рішення приймалося одноголосно й зміст його такий. Міськвиконком забирає гроші зі статей витрат, які передбачені для утеплення будинку №21, що на Першому Занасипу – вул. 50-річчя СРСР. Також міськвиконком  додатково забирає з інших адрес іще 100 тисяч гривень з теми реконструкції мереж холодного водопостачання.

Ці гроші в розмірі (загальна сума) 342 тисячі гривень наші чиновники перекидають на дві інші адреси.

Перша така - 190 968,00 грн. буде витрачено на проект та виконання робіт з капітального ремонту внутрішньоквартального проїзду вздовж житлових будинків № 38 та № 40, по вул. Тельмана у м. Кременчуці.

Друга – терміново спрямовується на капітальний ремонт житлового фонду на суму 56 200,00 грн., з них:

  • 36 200,00 грн. об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку № 29 «Воркута»;
  • 20 000,00 грн. об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку № 81.

Репортера зацікавило питання – хто у нас балотується в міськраду такий, що йому одразу на виборчий округ на Молодіжному віддають без жодного обговорення 190 тисяч гривень на ремонт внутрішньоквартального проїзду.  (Зрозуміло, що ці кошти у нас у кінцевому варіанті розпиляють по кишенях, як і все інше.– Авт.)

І потрібно сказати, що це передчуття з огляду на те, що нині відбувається у виконкомі, – не марне. Від партії «Солідарність» на вулиці Тельмана у депутати  балотується депутат міськради Галина Гладенька, яка вже була депутатом від «Рідного міста», але перейшла з цієї групи до партії міськвиконкому й тепер виступає проти своїх колишніх колег.

Якщо ж додати, з якої саме посади пішла ця депутатка (головний бухгалтер усіх фірм, що входять у депутатську групу «Рідне місто») й на яку прийшла – завідуюча звичайним дошкільним закладом № 19, то питань врешті-решт і не виникає.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Олександр Курилов 18.10.2015 10:30

Чесне слово - ніхто ні з ким не воює. Толку від цих депутатів, окрім питання дерибану землі - точно немає. От коли землю ділить чи дерибанить одне одного й всіх кременчужан теж - то да. Але так же теж не можна - сьогодні бюджет туди, завтра сюди. Бо потім за наступні пять років трумбець буде на цьому окрузі на Молодіжному. І "браво" тут нікого не врятує

Наталья 16.10.2015 23:22

Жаль, что автор статьи не удосужился проехать по указаному адресу!!!! Ну надо же как ополчились "доброжелатели" против одной маленькой Женщины!!!! Браво, Галина Анатольевна!!!!!