Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Як божевільна рятувала Шайо, район Парижа.ФОТОрепортаж

Едера Бедьо 15 квітня 2016 13:17 822 0

Учора, 14 квітня, у актовому залі 5-го корпусу Кременчуцького національного університету ім. Остроградського показали виставу "Божевільна з Шайо". Інсценізаторами став колектив театр-студії "Лілея" при цьому ВНЗ. Вони ж саме цією постановкою закривали Театральну весну-2016 у Кременчуці. Що стосується сюжету, то за основу актори-початківці взяли однойменну п'єсу Жана Жироду. 

Розкішна парижанка Орелі одночасно і дивує своєю поведінкою, і захоплює мудрістю. Вона божевільна тільки тому, що зневажає практицизм. Вона не хоче бути, як усі, і бере гору над будь-якою ситуацією, часом з абсолютно безнадійних. Засновники якоїсь організації з назвою «О. Б. П. Н.» виявили нафтове джерело під будиночком Орелі. Рішення було прийнято в рамках кампанії і з точки зору наживи - заволодіти свердловиною, відправивши господиню будиночка в божевільню назавжди. Але «божевільна» не втрачає пильності. У підсумку з лиця землі зникають ті, хто жадає наживи. А ті, хто віддає перевагу більш високим цінностям, - щасливі і безсмертні.

Орелі, втім, неодноразово вдається уникнути підстави та небезпек, а от нахабні злодії отримують лише дірку від бублика. До речі, на бік нібито божевільної бомжихи стають чи не всі мешканці Шайо, району Парижа, мабуть, тому, що в серці цієї жінки є непереборне благородство та почуття честі, необхідності врятувати рідне місце і захистити людей від зловмисників. 

Однак чи вдасться біднякам протистояти можновладцям?

Детальніше про це читайте на сторінках нового номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс". 

 

Джерело фото: спільнота театру-студії "Лілея"  ВКонтакті

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 72 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 966 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1673 0