Новини з 1996 року

Взяття на поруки в «Алькорцентр» не пройшло: кременчуцькі судді знову судять депутата Головача

Олександр Курилов 19 січня 2016 12:16 968 0

Автозаводський районний суд (суддя Пальчик) сьогодні знову взявся за розгляд справи депутата міськради Олександра Головача, який минулого року наніс під час сесії міської ради тілесні ушкодження громадському активісту Леоніду Харченку.

Як відомо, Автозаводський суд уже розглядав цю справу й присудив депутату взяття на поруки у рекламну фірму «Алькорцентр» - дітище першого віце-мера Кременчука Пелипенка. Однак таке рішення скасував Апеляційний суд, де виправляють «цікаві» кременчуцькі судові рішення.

Нагадаємо, що у фірмі «Алькорцентр» займаються, окрім іншого, порожніми рекламними бетонними тумбами, що стоять на зупинках громадського транспорту міста.

Втім нового засідання як такого не відбулося. На засідання суду не з'явився постраждалий Леонід Харченко, який перебуває на військовій службі в зоні АТО. Також не було на засіданні і його адвоката.

Тож наступне засідання Автозаводського суду, на якому знову розглядатимуть, як депутат Кременчуцької міськради «законодавчо» бив людину під час сесії міськради, відбудеться вже у лютому.

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаСправа Головача

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 191 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 298 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 311 0