Новини з 1996 року

Взаємодія Кременчука та району: є проблеми. МІСТО ПРОПОНУЮТЬ ОБ`ЄДНАТИ З СЕЛАМИ НАВКОЛО.

Андрій Михайленко 11 листопад 2015 16:01 623 0

Такої думки притримується громадський діяч Олексій Волошин, з яким нещодавно мали нагоду поспілкуватись з приводу проблематики виділення земель учасникам АТО в селі Кам'яні Потоки.

Керівник ГО "Підтримка прав селян" Олексій Волошин, користуючись передвиборчою нагодою, мав цього тижня поспілкуватись із першим віце-мером Кременчука Віктором Калашником з приводу спільного вирішення проблем сільських громад району та міста.

"Мною Калашнику було запропоновано в подальшому розпочати роботу в питаннях пасажиротранспортного сполучення, торгівлі селянами продуктами власного натурального господарства, медичного обслуговування населення за територіальним принципом. Але даний перелік не є вичерпним", - пояснює Волошин.

На думку гостя редакції, питання щодо впорядкування процесу реалізації селянами своїх продуктів харчування вже давно назріла, оскільки відбувається незалежно від позиції міської влади. Останній уже самій час це питання врегулювати на рівні міськради та виконкому і покласти край протистояння між бабусями та представниками відділів при виконкомі.

Окрім торгівлі,  цікавим питанням є функціонування Центральної районної лікарні, яка займається обслуговуванням усього району. Але чи буде, наприклад, ефективною робота тієї ж швидкої медичної допомоги при ЦРЛ? 

Логічно, що швидка з Крюкова доїде швидше до Білецьківки чи Садків, аніж із ЦРЛ. Питання злиття районної та міської системи охорони здоров'я з урахуванням територіального принципу з медичного обслуговування населення вже на часі.

"Я розумію, що зараз вибори, але все ж маю надію, що пан Калашник вказаної розмови в подальшому не забуде. Тим паче, що останній хоч і не конкретно, але сказав, що майбутня співпраця (між селом та містом. - Ред.) не відкидається",  - висловив надію пан Волошин.

На питання журналіста, чи звертався Волошин до іншого кандидата в мери, Віталія Малецького, було отримано відповідь, що "той зайнятий на виборчих жнивах".

 

Теги: Економіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись