Новини з 1996 року

Вулиці Степана Бандери й Кузьми Скрябіна. Кременчук занурюється у політичні суперечки

Олександр Курилов 23 березня 2016 10:45 629 0

Спеціальна комісія з перейменування вулиць нашого міста 5 квітня розпочне дебати з приводу оприлюднених петицій кременчужан щодо зміни назв двох вулиць, під якими зібрано відповідні підписи.

Зміст останніх – ініціативні групи мешканців Кременчука пропонують  перейменувати нові вулиці та провулки, один з яких уже нещодавно перейменовано.

Зокрема, ініціатива першої групи – змінити назву вулиці Пролетарської на вулицю імені Кузьми Скрябіна.

Ініціатива другої – перейменувати провулок імені Степана Бандери (нова назва у відповідності до закону про декомунізацію) на провулок Осінній.

Про те, що таке засідання відбудеться, «Програмі плюс» розповів секретар міськради Юрій Гриценко.

За його словами, учасники засідання вирішуватимуть, що їм робити з пропозиціями ініціативних кременчужан.

Проігнорувати жодну з цих пропозицій, у відповідності до законодавства, не вдасться, говорить Юрій Гриценко й пояснює, як у цьому випадку чинитиме влада.

Тож спочатку буде засідання комісії з перейменування, де приймуть рішення про громадське обговорення.

Далі ж, ця комісія затвердить положення про саме громадське обговорення, а представники виконкому скажуть, яким воно має бути.

Наступним має пройти саме громадське обговорення, після чого комісія прийме рішення про винесення цього питання на розгляд сесії міськради.

І вже на сесійному засіданні депутати міськради приймуть остаточне рішення. І станеться все це не раніше, ніж за півроку.

Останнє – громадяни, які ініціюють нове перейменування, повинні гарантувати, що у випадку позитивного рішення міськради з цього приводу вони гарантують фінансове покриття всіх витрат, яке з цим перейменуванням пов’язане.

«Вся справа в тому, що нова ініціатива з перейменування вулиць уже не потрапляє під закон про декомунізацію. Відповідно, всі витрати, якщо таке громадське обговорення  й сесія міськради пройдуть успішно, ініціатори перейменування мають брати на себе»,- зазначив секретар міської ради.

Останнє, про що слід додати, – з учорашнього дня на сайті міськради з’явилася нова петиція. Її зміст – не перейменовувати провулок імені Степана Бандери на провулок Осінній.  

 

Теги: перейменування вулиць Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 117 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3809 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 172 0