Новини з 1996 року

Вся правда про домашню та магазинну курятину: розвінчуємо міфи

pplus 28 січня 2021 07:35 225 0

Побутує думка, що купувати курочку в бабусі "з рук" на стихійному ринку або біля нього – найкращий варіант. Та невже ви настільки довіряєте словам незнайомої продавчині, що готові відповідати за негативні наслідки для здоров'я або ж просто викинути гроші на вітер?

Яка ж насправді курятина краща – домашня чи магазинна? Розбір фактів і спростування фейків – у матеріалі Smachno News.

Що ми знаємо про курей?

Існує понад 700 видів курей, які поділяються на шість основних: м'ясні або ще ми їх називаємо бройлери, несучки, м'ясо-яєчні, бійцівські, декоративні та голосисті.

У кожного з цих шести видів є, так би мовити, своє призначення. М'ясні вигодовуються на птахофабриках та виростають до потрібних розмірів, вдома бабусі зазвичай тримають несучок та м’ясо-яєчних курочок, декоративні курочки здавна милували очі своїм господарям, їх розводять винятково з естетичних міркувань, а назви бійцівських та голосистих самі говорять про їхні таланти та вміння.

Тож які вони, найпопулярніші міфи, що вирують навколо домашньої та магазинної курятини.

Міф 1. Промислову курятину наколюють антибіотиками

Історія з антибіотиками у тваринництві бере свій початок ще з часів Другої світової війни, коли радянські біологи помітили, як активно росли курчата та інші свійські тварини, коли в їх корм додавали антибіотик.

Тоді це вважалось нормальною практикою, доки вчені не виявили побічний ефект від такої "профілактики" – почали з'являтися бактерії з імунітетом до антибіотиків. Так трапляється, коли препарат використовують не для усунення хвороби, а "для профілактики". Справа в тому тому, що при одноразовому впливі антибіотик через певний час виводиться організмом, а багаторазова дія – змушує бактерії активно чинити опір та "захищатися".

Вони мутують, щоб стати невразливими для антибіотика. Це явище називається антибіотикорезистентністю. Розвинувшись в організмі тварини й з їжею потрапивши в організм людини, такі бактерії неможливо вбити антибіотиком, навіть якщо людина жодного разу в житті його не приймала – досвід тварини передається людині.

В Україні це питання поки що не врегульовано на законодавчому рівні. Як для тварин, так і для людей антибіотики можуть використовуватися вільно. Застосовувати їх чи ні – кожен виробник вирішує самостійно. Щодо антибіотиків у домашній птиці – існує міф, що фермери їх не використовують, але насправді все залежить від кожного окремого господаря. Відповідальні виробники вже маркують свою продукцію знаком без антибіотиків і вказують, хто їх перевіряв.

Міф 2. Бройлери такі великі, бо їх колють гормонами

Бройлери – це спеціально виведений сорт курки, яка повинна бути великою та м'ясистою. Від народження до забою птиці проходить 45 днів і за цей час курка набирає до 2 кілограмів ваги.

Бройлери вперше з'явилися в Америці внаслідок схрещення двох м'ясних порід, а їхні курчатка швидко набирали вагу та мали масивні тулуби. У коментарі Smachno News експерти розповіли, що насправді – це все генетична особливість виду птиці, а не гормони, як вважають споживачі. Птиця дійсно росте швидко завдяки особливостям породи та професійно підібраній, збалансованій системі харчування. Наприклад, достеменно відомо, що деякі промислові виробники курятини вирощують птицю без застосування будь-яких гормонів росту. Відповідне маркування вказане й на упаковках продукції цих виробників.

До речі, прогресивні компанії стежать за галуззю генетики птиці та закуповують племінних бройлерів і курчат для батьківського поголів'я лише в найкращих міжнародних компаній.

Міф 3. Бройлерів годують абичим

М'ясні породи – це саме ті апетитні курочки, тушки яких ми купуємо в магазинах і супермаркетах, з ніжним і соковитим м'ясом.

Харчування птиці завжди має прямий вплив на кінцевий результат, тому її годують тільки найкращим збалансованим харчуванням. До речі, на різних етапах розвитку птиці харчування теж різноманітне, продавець заздалегідь турбується про свій товар та леліє його, немов дитя.

Птицю годують комбікормом, до складу якого входить зерно пшениці, кукурудзи, сої. Також у раціон курей входить соняшник, а він є одним із найцінніших джерел рослинного білка, мінералів та амінокислот.

Курки-несучки – найпопулярніший вид домашньої птиці, адже вона цілий рік несе господарям свіженькі яйця, але м'ясо її при приготуванні вже не буде таким соковитим. На смак воно більше схоже на гуму, скільки б ви його не пекли чи тушкували. Призначення цього виду зовсім інше, та й на вигляд вони виростають не такими великими – у них набагато менше м'яса.

Насправді домашня курка може втекти й випити брудну, заражену бактеріями воду, а всі ми знаємо, наскільки серйозне захворювання сальмонельоз та якими жахливими наслідками для людини воно може закінчитися.

Купуючи домашню птицю з рук, ви не знаєте, чим її годували, де вигулювали та чи піклувався про неї господар, як годиться.

Міф 4. Фабрична курка страждає в неволі, а домашня – вільна птиця

Ще один популярний міф стосується того, що фабрична птиця нібито тісниться у вузеньких клітках, а домашня вільно розгулює дворами. У цьому питанні утримання птиці насамперед залежить від совісті виробника. Оскільки є два види утримання птиці – на підстилці або в клітці – усе залежить від умов фабрики.

Так, недобросовісні виробники тримають курей у тісних клітках без можливості вільного пересування та доступу до корму або води. Вони аргументують свої дії раціональним розподілом площі, меншими витратами на опалення, та й птиця по суті швидше набиратиме вагу, адже вона малорухлива.

Птиця повинна рости в умовах, максимально наближених до природних: бути забезпеченою просторими пташниками з вільним доступом до води та їжі, комфортними підстилками, належним мікрокліматом.

Обирайте безпечну продукцію

За домашньою птицею важче простежити, адже не у всіх господарів є можливість придбати спеціальні вимірювальні апарати й техніку. Без них важко встежити за оптимальним рівнем вологості та температурою в приміщенні або загоні.

Влітку птах може перегрітися на сонці, а взимку через недостатньо утеплене приміщення перемерзнути та захворіти.

Порівнювати різні види курей та стверджувати, що домашня курка краща, бо вона меншого розміру й живе в сільській місцевості, а бройлери занадто великі, бо їх наколюють хімією, – неправильно та некоректно. У кожного виду є своє призначення.

Отже, якщо підбити підсумки, ми доходимо до єдиного логічного висновку: ніхто не може вплинути на ваш вибір і тільки ви відповідаєте за своє здоров’я та самопочуття.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1301 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1664 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2011 0