Новини з 1996 року

Всесвітній фонд природи закликає кременчужан "вмикати свою силу"

Ксенія Омельченко 20 березня 2017 17:41 399 0

Як нагадують на сайті міськради, вже цієї суботи в Україні стартує всесвітня кампанія Година Землі від WWF (Всесвітнього фонду природи). Щороку вона об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети. 

25 березня, о 20:30, мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня.

В Україні:

Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та допомогти природним паркам України.

Можна багато розмірковувати про екологію та екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати на тему, що стан навколишньої природи, можливо, був би зовсім іншим, якби... Все це можна робити і багато хто робить. Аби тільки це не залишалося тільки на словах.

І ось аби довести, що українцям справді не байдуже їй навколишнє середовище, організатори акції  створили карту природних об’єктів нашої країни. Люди та організації можуть знайти на ній найближчий заповідник, нацпарк чи інший природний об’єкт, дізнатися про нього більше і відвідати його 25 березня та посильно допомогти.

Як зазначають організатори, цього дня парки відчинять свої двері для всіх бажаючих зустріти пробудження природи. Люди зможуть допомогти їм на волонтерських засадах роботою або іншими ресурсами, влаштувати пікнік на природі чи взяти участь у запропонованих активностях.

Ті, хто не зможе відвідати парки 25 березня, матимуть можливість допомогти обраному природному об’єкту іншим чином. На онлайн-ресурсах Години Землі та веб-сторінках парків-учасників будуть вказані їхні потреби. Долучитися може кожен – попрацювати волонтером, надати матеріальну чи іншу допомогу.

У Кременчуці:

У нашому ж місті хоч і немає національного парку, але теж є можливість приєднатися до акції - вимкнути світло на годину. Такий захід є своєрідним наголосом на важливості щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, необхідності збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. 

У міськраді навіть пропонують кременчужанам надіслати Інформацію про вжиті заходи із фотофактами участі м. Кременчука в даній кампанії (фото - та відеофіксація видатних споруд до та після вимкнення світла) можна надсилати до 1 квітня 2017 року у відділ екологічної безпеки в паперову та електронному вигляді за адресою: eko@kremen.gov.ua.

 

 

 

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись