Новини з 1996 року

Всекременчуцький контроль як бізнес. Оприлюднено проект статуту комунальної охорони

Олександр Курилов 04 листопад 2016 12:43 910 1

У Кременчуці створюється спеціальне підприємство, аналогів якого немає у світі.

Це нове комунальне підприємство з назвою «Муніципальна поліція» зі штатом в 61 людину, яке створять на своїй черговій сесії депутати міськради, призначено, в першу чергу, для бізнесу.

В другу – для посилення контролю над пенсіонерами Кременчука й усіма іншими громадянами, хто намагається вижити за рахунок торгівлі.

Ще – створюється  для особистого контролю й перевірки того, що тримає у  своїй сумці прихильник міського голови Малецького - громадська активістка Трофименко.

Відповідний проект всекременчуцького контролю у вигляді депутатського рішення «Про створення комунального підприємства «Муніципальна поліція» Кременчуцької міської ради Полтавської області», оприлюднено на сайті міської ради.

Оприлюднено цей документ вчасно, інакше б його просто скасували через суд.

Інше, що вже відомо, – нове рішення зовсім не означає, що депутати  цим рішенням перейнялися проблемами працевлаштування звільнених з армії мешканців міста - учасників АТО. Однак для нормального виразу обличчя авторів кількість наших військових складе половину  із загального списку в 61 особу, тобто  30 з половиною людини.

Щодо самого підприємства, то мета його створення не приховується й про це говориться відверто. 

Метою створення  КП «Муніципальна  міліція» є  «господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів з метою отримання прибутку».

Щодо громадського порядку чи чогось іншого соціально важливого в діяльності цього комунального підприємства, то про це згадується, але лише як «сприяння».

А сприяти нове комунальне підприємство буде у дотриманні платежів до місцевого бюджету й, вочевидь, гірка доля в цьому передбачена для боржників.

Бо цих  боржників «сприятимуть» різними методами – зразка тих, якими користуються фірми, що вибивають борги.

Нове комунальне підприємство також перейметься боротьбою з браконьєрами й надаватиме допомогу у розслідуванні кримінальних злочинів.

Шерлок Холмс і дільничий Аніскін – в одному флаконі.

Про боротьбу з бабусями, які незаконною торгівлею порушують благоустрій  у статуті комунального підприємства, теж іде мова – зокрема у проведенні патрулювання на вулицях міста з метою виявлення порушення чинних правил…

Ще комунальні охоронники вивчатимуть суспільну думку. Вочевидь, її вивчатимуть у тих, з кого вибиватимуть борги

Ну й, звісно, буде охорона  першого тіла, вочевидь, кого візьмуть під посилену охорону, буде міський голова Віталій Малецький, аби йому не допікала його подруга – громадський активіст Трофименко.

І мова тут про пряме статутне завдання - запобігання загрозам особистій безпеці фізичної особи, яка охороняється.

Про що слід додати – контролюватиме нове комунальне підприємство  не лише бабусь – і мова тут про нагляд за виконанням закону про відходи, а що це означає – не пояснюється. Натомість у статуті говориться про «проведення заходів щодо співпраці з органами контролю за дотриманням підприємствами, установами, організаціями, громадянами вимог Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», Правила благоустрою території міста Кременчука.

Про що говориться у статуті  – так це пряме попередження до громадських активістів, у яких відтепер перевірятимуть сумки та кишені й мова про таке.

«Під час здійснення пропускного режиму на об’єктах охорони проводити огляд речей фізичних осіб (за їх добровільною згодою), транспортних засобів, вилучення речей і документів, що є знаряддями або предметами правопорушення, перевірку документів, що засвідчують особу.

До речі, для перевірки речей активістів, які приходитимуть на сесію міськради,  залучатимуть спеціального комунального собаку. Як собаку назвуть - у статуті не сказано

Про що слід додати – сам статут надруковано на 10-и сторінках. І за тим, що пропонується створити, – у місті раніше таких аналогів не було.

Мова тут про  спеціальні посади, які об’єднуватимуть санітарних лікарів, поліцейських, контролерів за благоустроєм районних адміністрацій нашого міста, представників Національної Гвардії, контролерів з управління торгівлі, транспорту й усього іншого, що можна проконтролювати.

Адреса сторінки, на якій описується проект диво-підприємства спеціально-комунального призначення –

https://kremen.gov.ua/index.php/rada/project/index/idss/116/page/4

Читайте – вам сподобається.

 

 

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 06.11.2016 09:50

знову ловимо пенсіонерів з 1кг картоплі, в той час коли обкрадають квартири, людей не вулиці... було б чим хизуватися