Новини з 1996 року

Все з голоду. Кременчуцькі чиновники крали у сиріт та інвалідів продукти харчування?

Олександр Курилов 12 квітня 2016 18:42 1495 0

Кременчуцькі чиновники самі отримували продукти харчування, які призначалися малозабезпеченим громадянам нашого міста, сиротам та інвалідам й далі ця їжа зникала у невідомому напрямку.

Це – висновок зі знахідки, яку в раді громадськості мікрорайону №4 (провулок Гомельський) цього тижня виявила депутат міськради Оксана Піддубна й про яку сьогодні розповіла на засіданні президії міськради.

За її словами, в опечатаному приміщенні вона знайшла з десяток продуктових пакетів, які, вочевидь, призначалися малозабезпеченим, але до своїх господарів продукти так і не дійшли. В кожному пакеті крупи, консерви й таке інше.

Але це жахлива знахідка для Кременчука.

Головне питання тут – як могли продукти харчування, призначені нужденним громадянам, опинитися в раді громадськості?

Передмова – у місті діє програма «Турбота», за якої допомога продуктами харчування надається виключно: дітям–сиротам, дітям–інвалідам, інвалідам першої групи по зору, одиноким інвалідам першої групи.

За це міська рада, у відповідності до свого рішення, у 2016 році заплатить  з міського бюджету постачальнику продуктів 467 тисяч гривень.

Цікавий з цього приводу коментар міського голови Віталія Малецького, який не заперечив факт того, що продукти, призначені опікунам сиріт й інвалідам, справді знайдено.

«Пакети з продуктами харчування видавалися за програмою "Турбота", але деяким категоріям населення ці продукти доставлялися додому, бо люди купували не те, що мали купувати», - зазначив міський Віталій Малецький, який, однак, забув сказати, що є чітко визначений перелік товарів у магазинах, де така допомога видається.

За цим переліком, людина могла взяти тільки дозволені продукти, а не горілку чи цигарки.

Тож навряд чи варто нашому градоначальнику  робити винними сиріт та інвалідів, які могли нібито купити щось не те.

Насправді у нашому місті, якщо вже справа дійшла до зникнення пакетів з пшоном, які надаються за програмою «Турбота» та подальшою появою цих продуктів у раді громадськості, здається, все набагато гірше.

Опис програми «Турбота» можна прочитати за цією адресою на сайті міськради:

https://www.kremen.gov.ua/downloadtmp/cloud/173416-01-14-16-06-55-647.pdf

На завершення - звісно, дивлячись на фото, можна сказати, що мова тут про продуктові набори й місцеву партію "Рідне місто", яка ці харчі роздавала перед виборами. Але мер Малецький заявив, що тут мова про щомісячні  пайки за програмою "Турбота". Пайків - багато. Чому у людей відібрали останнє?

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 263 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 624 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1365 0