Новини з 1996 року

Все-таки злили: у Кременчуці замість трьох стоматполіклінік зроблять одну

Валерія Макряшина 11 серпня 2018 10:45 1150 0

Днями депутати міськради прийняли рішення реорганізувати Кременчуцьку міську стоматологічну поліклініку №1, Кременчуцьку міську стоматологічну поліклініку №2 та Кременчуцьку міську стоматологічну поліклініку №3 й створити з 16 листопада 2018 року комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький міський стоматологічний центр».

Це станеться шляхом злиття цих трьох міських стоматологічних поліклінік.

У проекті рішення йдеться про те, що комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцький міський стоматологічний центр» буде правонаступником усього майна, прав та обов’язків.

Нагадаємо, відповідне підвищення цін на послуги зубних лікарів буде наслідком кроків міської влади, яка взялася за реформування кременчуцької стоматології. 

Під час обговорення даного питання депутати питали, як зміниться обслуговування. На що міський голова Віталій Малецький відповів, що наразі Департамент охорони здоров'я вже зобов'язали розробити концепції розвитку, адже в трьох головних лікарів цих стоматполіклінік різне бачення цього ж розвитку. Сам же мер наразі не знає, як воно буде. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись