Новини з 1996 року

Все таки – не гелікоптер у Кохнівці, а макет. Читачі допомогли розібратися з надбанням льотного коледжу

Олександр Курилов 22 листопад 2020 15:34 332 0

Мешканці Кременчука ще не дожили до власних гелікоптерів, натомість Кременчуцький льотний коледж поповнився макетом вертольота Airbus-H225.

Й це повідомлення нашої поліції, що ось вони притягли до Кременчука гелікоптер, марка якого не оприлюднювалася, але за розмірами він більший за Мі 2.

Такий вертоліт на вантажівці наші правоохоронці супроводжували аж до Малої Кохнівки.

Тож у репортера було тільки одне припущення – цей гелікоптер купив хтось з кременчужан, який потягнув його в Малу Кохнівку, аби звідти літати до Києва.

Інакше б все це тягли аж до льотного коледжу чи його аеродрому у Велику Кохнівку.

Однак читачі таке припущення заперечили й за тим, що є на фото поліції, кременчужанин Сергій Коваленко визначив, що мова йде про макет вертольота, назва якого «Airbus Helicopters H225 Super Puma».

Далі про це ж повідомляє і сам льотний коледж, в якому говориться, що навчальний заклад відвідала французька делегація, яка передала макет вертольота Airbus-H225 та сучасного тренажерного комплексу для занять з курсантами.

Інше, що відомо, - у відповідності до закупівель Кременчуцького льотного коледжу, цей навчальний заклад у 2020 році нових літальних апаратів не купував – тільки нові меблі, комп’ютери, пальне та запчастини.

Щодо ремонту наявної авіаційної техніки, то такий поточний ремонт трьох вертольотів Мі2, загальна вартість якого – 15 мільйонів гривень, було проведено в жовтні цього року.

Останнє – це слід висловити слова вдячності читачам «Програми плюс», які зацікавилися цією темою і допомогли визначити марку гелікоптера, який притягли до Кременчука. Далі - спільно всі з’ясували, що це - все-таки макет, хоча користувачі соціальних мереж зазначають, що бачили аналогічний над аеродромом Кременчуцького льотного коледжу.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 509 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 635 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1132 0